Zespół
gitara
Przygotowane przez: Oleh Slobodeniuk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak rozpocząć naukę gry na wiośle

Dobierając swoje pierwsze utwory na gitarę, młodzi adepci tego instrumentu często zaczynają od piosenek. W przypadku kilkuletnich dzieci są to z reguły zwykłe proste piosenki znane również naszym rodzicom. Piosenki te znajdują się w kanonie kawałków, jakie znajdujemy w większości śpiewników harcerskich i ogniskowych. Są to oczywiście piosenki bardzo proste, grane są na prostych podstawowych akordach, nawet jeśli w oyginale partie gitary są bardziej rozbudowane.
mężczyzna

Co może zaproponować nam DJ na naszym weselu oraz czy goście dobrze będą się bawić?

Wiadomo, iż na weselisku pragniemy posiadać doskonałą muzykę, a do takiego jeszcze kogoś, kto poprowadzi wszelkie zabawy. Możemy zadecydować się na jakiś Zespół muzyczny albo na DJ-a.
event
Przygotowane przez: TechCrunch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zaplanować najlepszy event? O jakich kwestiach należy pamiętać, co jest rzeczywiście najbardziej ważne?

Organizacja różnych eventów to proces dosyć wymagający oraz złożony, a poszukiwania pewnych ustandaryzowanych zasad nie ułatwia to, iż każde wydarzenie, każda zabawa, mają swój niesamowity charakter i przebieg. Powinniśmy jednakowoż zwrócić uwagę na najważniejsze kwestie, raczej wspólne dla każdego typu imprezy i cechujące to zjawisko.
Para młoda przy samochodzie
Przygotowane przez: John Gillespie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przed ślubem jest tak dużo do zorganizowania!

Ślub to dla młodej pary wiele przygotowań, które niekiedy mogą trwać ponad rok. Organizując ten jedyny dzień w życiu większość par młodych zaczyna od zarezerwowania sali. W niektórych lokalach, tych najbardziej popularnych, sale trzeba zarezerwować kilkanaście miesięcy wcześniej, więc jest zrozumiałe, że od tego się zaczyna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.