Zdjęcie
przykładowy aparat fotograficzny
Przygotowane przez: See-ming Lee
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz robić rewelacyjne zdjęcia, nie będąc profesjonalistą w dziedzinie fotografowania

Pod względem jakości robionych zdjęć, lustrzanki, są uznawane za najlepsze spośród sprzętu fotograficznego. Najistotniejszymi plusami aparatów cyfrowych są: alternatywa kadrowania, prędkość działania, głębia ostrości, zaawansowane funkcje, niski poziom szumów i krótkie czasy naświetlania. A co ma na to wpływ? W aparatach cyfrowych , jednym z ważniejszych modułów jest matryca, jej rozdzielczość, nasilenie światłoczułości i rozmiar. Matryca rejestruje obraz. To od matrycy zależy, jak doskonałe otrzymamy odbicie detali, a w konsekwencji - lepszą jakość wykonanej fotografii na papierze, nawet przy dość sporym jej powiększeniu. Im większa rozdzielczość matrycy, tym bardziej dokładne zdjęcie.
fotograf
Przygotowane przez: Nicolas Buffler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień w życiu, a może jeden z bardziej ważnych? Ślub! Jak go uczcić? Na pewno wspaniałymi zdjęciami

Są tego typu chwile w życiu, o jakich bez wątpienia możemy stwierdzić, że są szczególne. Czekamy na nie z niecierpliwością, lecz i lekkim stresem, bo nie wiemy, jak to się wszystko ułoży.
randka
Przygotowane przez: Lwp Kommunikáció
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pani szuka pana a pan pani

Ciężko żyć w pojedynkę zwłaszcza, kiedy nie mamy już nastu lat i marzymy o stabilizacji. Jednak, jeśli w naszym otoczeniu nie ma żadnej osoby, która wykazałaby zainteresowanie naszą osobą lub którą my sami byśmy się zainteresowali, to można skorzystać z Internetu. Internet daje możliwość wstawienia ogłoszenie w stylu: pani szuka pana. Być może ktoś się odezwie. Wiele osób wstawia bardzo różne ogłoszenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.