Zdjęcia
dron dji
Przygotowane przez: DFShutterbug
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze drony marki DJI ofiarowane do nagrywania z góry

Firma DJI jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej powszechnych i rozpoznawalnych przedsiębiorstw na dzisiejszym rynku, która oferuje markowe, jakościowe oraz profesjonalne drony oddane do filmowania z powietrza. Dzięki rewolucyjnym dronom marki DJI, filmowanie z powietrza niewątpliwie nabiera całkiem nowego znaczenia.
Obraz
Przygotowane przez: http://demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl

Jeśli pragniesz mieć oryginalne dekoracje w domu, dowiedz się, co można kupić

Niejeden człowiek chce, aby jego mieszkanie było pięknie urządzone. By było wyjątkowe jak również niepowtarzalne. Posiadało swój styl. Na takie odczucia wpływa umeblowanie, dodatki, barwa ścian, przepuszczalność promieni słonecznych. Częstokroć jednakże to drobnostki w dekoracji przesądzają, czy dom ma w sobie to „coś”.
śmiech
Przygotowane przez: Donnie Ray Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dowcipne gadżety jako prezent

Jeżeli poszukujesz pomysłu na podarek trafioną niespodzianką może być oryginalny a w dodatku humorystyczny kubeczek, koszulka lub poduszka czy ręczniki reklamowe z inskrypcją. Jest sporo firm, które proponują tego rodzaju usługi. Wszyscy kochają takie gadżety, rozweselają, a przede wszystkim są sympatycznym gestem.
Zdjęcie z powietrza
Przygotowane przez: Arnaud Abadie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ciekawe ujęcia z lotu ptaka

W ostatnich latach postęp technologiczny jest ogromny. Na rynku oferowane są najnowocześniejsze modele telefonów komórkowych oraz różnorodny wybór gadżetów elektronicznych. Ich podstawowym zadaniem jest uproszczenie człowiekowi codziennego życia w maksymalnym stopniu. Aż trudno jest sobie wyobrazić jak daleko może się to posunąć.
Tradycje weselne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pamiętajmy o fotografie weselnym

Jeżeli czytasz te słowa, to z całą pewnością Ten Dzień cały czas jest przed Tobą i akurat jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to wiele przygotowań, godziny debat i najważniejsze: wiara, że nasze wesele będzie długo odtwarzane w pamięci przez biesiadników.
Urządzenia
Przygotowane przez: Martin Brigden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

O ślubie rozmawia spora grupa zakochanych par - będzie to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu

Oświadczyny są cudowną chwilą, która zapada w pamięć na zawsze. Młodzi cieszą się i są szaleńczo zakochani. Po tym momencie chcą już planować ślub.


Romantyczna kolacja
Przygotowane przez: Didriks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Godny polecenia patent na romantyczny wieczór z ukochaną osobą

Przygotowując nastrojowy wieczór z ukochaną osobą, nie powinniśmy zdobywać się na wymuszoną oryginalność. Najlepiej postawić na stylową restaurację i zaproponować jej romantyczną kolację. Najbanalniejsze rozwiązania zawsze się sprawdzą. Urokliwa restauracyjka i smaczne jedzenie to sprawdzony sposób, aby zachwycić ukochaną osobę.
para młoda w plenerze
Przygotowane przez: Zih Yang Lin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny w Łodzi - jak zachować najpiękniejsze wspomnienia na zawsze?

Wszyscy z nas przeżywają chwile, które chciałoby się zatrzymać na wieki. Momentów wartych zapamiętania jest tak dużo, ilu ludzi - każdy z nas dożyje w swoim życiu czegoś, na myśl o czym będzie rodziło się w nim przyjemne uczucie.
Kobieta robiąca zdjęcie
Przygotowane przez: Hunter McGinnis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nasze uwielbiane przedmioty ciągłego zastosowania

Kim bylibyśmy bez przedmiotów. Są one wszędzie i kształtują świat, w jakim żyjemy. Może nie zawsze się o nie troszczymy, traktując je niczym mniejsze nieszczęście albo tytułując je epitetem „złośliwości rzeczy martwych” (wtedy, gdy nie chcą działać).
wesele
Przygotowane przez: Derek Hatfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wesele to normalnie bardzo ważna uroczystość dla wszystkich

Ślub to bardzo ważna sprawa dla każdej chyba pary narzeczonych. Poprzedza go wiele miesięcy przygotowania, sporo ważnych decyzji do podjęcia i spraw do rozwiązania. Ślubne przygotowania powinno się zacząć kilkanaście miesięcy przed terminem, gdyż już wówczas musi się pomyśleć o zarezerwowaniu odpowiedniego lokalu. Równolegle, gdy znać się już będzie datę, warto pomyśleć o weselnej muzyce. Duża część par woli się zdecydować na wynajęcie zespołu weselnego, lecz w rosnącej liczbie przypadków spotkać można na takich uroczystościach dj-ów puszczających największe hity i przeboje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.