Zabawa
impreza firmowa
Przygotowane przez: Rob DiCaterino
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy człowiek żyje jedynie swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście tak nie jest. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie samą pracą człowiek żyje, zdajemy się myśleć siedząc kolejny dzień w pracy. Zwłaszcza taka myśl pojawia się w poniedziałek, najprawdopodobniej najgorszy dzień w tygodniu, gdy jesteśmy po weekendzie, gdy cieszyliśmy się wolnością i życiem. Tego typu myśli pojawiaj się także pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, kiedy już pracujemy troszkę mniej uważnie, ponieważ myślimy właśnie o weekendzie. Z drugiej strony praca to właściwie nie tylko siedzenie w biurze po 8 godzin!

Wiosna oraz lato to okres, kiedy chętnie spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Słoneczna i ciepła pogoda zachęca do rozmaitego rodzaju zabaw pod chmurką, a wspólny piknik to doskonała okazja, aby lepiej poznać sąsiadów.
plaża
Przygotowane przez: www.bieriozka.pl

Frajda dla fanów gier planszowych

Dzisiaj „uczta” dla zwolenników gier planszowych, to znaczy tych, którzy wolą zabawę ze znajomymi niż granie w gry na PC czy PS. Chcemy zaprezentować wam, drodzy Czytelnicy dwie świetne planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, druga natomiast zmusi was abyście wybawili ludzkość.
Kościół
Przygotowane przez: Violette79
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabawa i humor na blogu może być doskonałym sposobem na jego urozmaicenie

stąd też warto zamieścić na nim na przykład dowcipy rysunkowe, dzięki którym możemy skutecznie zatrzymać odbiorców


Zabawa i humor na blogu może być doskonałym sposobem na jego urozmaicenie

Obecnie modne jest tworzenie bloga, na którym można przedstawiać rozmaitego rodzaju informacje, w zależności od tego, co nas interesuje albo co chcielibyśmy przekazać innymi.
młoda para wesele
Przygotowane przez: Chris Game
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zorganizować wesele, by było bardzo atrakcyjne? Jakie atrakcje powinniśmy wybrać?

Nowoczesne wesela zdają się być popularniejsze, zaś coraz mniejsza ilość par organizuje tradycyjne polskie wesela, gdzie obowiązkowo gra zespół weselny, i odbywają się przeróżne gry. Dużo ludzi z tradycji pragnie zachować pewne standardy, jak powitanie chlebem oraz solą lub wylosowanie następnej młodej pary z pomocą bukietu i krawata.
integracja na imprezach

Pomysłowa rozrywka oparta na kultowych grach typu escape room.

Człowiek, by poprawić swoje humor, wigor czy aby rozjaśnić monotonnie dnia codziennego poszukuje rozrywki. Najpopularniejszymi grami z jakich użytkowali ludzie to: sztuka filmowa, teatr oraz wszelkiego typu dyscypliny sportowe. Natomiast z czasem tego rodzaju gry mogą się nudzić.
kompozycja
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak prezentuje się wesele międzynarodowe i czy też warto postarać się o takie?

W obecnej dobie ujednolicenia niemało osób posiada doznanie, jakby okalający nas krąg nieco się skurczył. Jest to naturalnie jakaś metafora, wszakże przyznać należy, że coś w niej jednak jest.
erotyka
Przygotowane przez: Magdalena Roeseler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zmysłowe gadżety to coś, co może dodać nieco wariactwa każdej parze

Na obecną chwilę swobodny dostęp do dodatków erotycznych spowodował, że temat ten nie jest już tabu i ludzie chętnie dzielą się przeżyciami z bogatymi gadżetami. Nie ulega wątpliwości, że jest to coś, co zdoła stanowić aspekt terapii lub poprawy relacji pomiędzy parą osób i wnieść sporo zabawy do łóżka.
escape room
Przygotowane przez: karlnorling
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Real live escape game – jak stąd uciec?

W Katowicach zostaniemy bez wątpienia zaskoczeni mnogością rozrywek i zróżnicowanych atrakcji. Zweryfikowane przez sporo osób rozwiązania przyniosą wiele radości, lecz zawsze warto postawić na te wyjątkowo rekomendowane i niewypróbowane do tego czasu osobiście rozrywki. Escape room nie jest klasyczną grą komputerową.
internet
Przygotowane przez: Patrick Bombaert
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdy chcemy zrelaksować się po kłopotliwym dniu to gry przeglądarkowe z pewnością nam pomogą

Jak wiadomo współcześnie coraz więcej aspektów przenoszonych jest do netu. Całość za sprawą znacznej rewolucji informatycznej, która ściągnęła do nas najnowocześniejsze rozwiązania, które użytkowane są w licznych specjalizacjach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.