Wesele
obsługa wesel
Przygotowane przez: Presidencia de la República Mexicana
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wesele jak marzenie jest na wyciągniecie ręki

Okres wiosny i lata to szczególnie piękny czas, aby powiedzieć sakramentalne ”YES”. Jest to wyjątkowa chwila w życiu nowożeńców. Należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły.
200
Przygotowane przez: F. D. Richards
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Organizujesz przyjęcie weselne? Zdecyduj się na sale weselne Białystok lub domy weselne Kraków

Zawarcie związku małżeńskiego to szczególny dzień w życiu każdego człowieka. Będąc kluczową postacią chcesz , aby każdy z zaproszonych przez Ciebie gości czuł się komfortowo i prawidłowo. Istotą, która ci to umożliwi jest selekcja sali na której miałoby się odbyć przyjęcie ślubne.
zdjęcia w plenerze
Przygotowane przez: rafael rozendaal
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najbardziej znaczący dzień w życiu i jego wyjątkowa oprawa

Bez wątpienia dzień , w którym bierze się ślub jest najistotniejszym dniem życia. Z pewnością zgodzą się z tym zdaniem wszyscy, którym dane było znaleźć się na ślubnym kobiercu. Planowanie ślubu przyszli młodzi państwo rozpoczynają na ogół na długo przed ustalonym terminem zawarcia związku małżeńskiego. Uwzględnić trzeba bowiem naprawdę dużo elementów.
wesele, sala weselna
Przygotowane przez: Derek Hatfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pociągające pomysły na przyjęcie ślubne dla oryginalnej Pary Młodej

Polskie przyjęcia weselne były do tej pory zbyt schematyczne, na całe szczęście to się modyfikuje - głównie dzięki rosnącej popularności blogów z inspiracjami ślubnymi. Przedstawiamy tutaj kilka pomysłów na przyjęcie weselne, które pomogą Wam zaskoczyć gości , tudzież całkowicie oddalić się od niezmienności.
auto z dekoracjami ślubnymi
Przygotowane przez: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com

Wymarzonym autem do ślubu czyli które auto będzie odpowiednie w ten dzień?

Przygotowania do ślubu przeważnie trwają dosyć długo, przynajmniej tak dzieje się wtedy, gdy chcemy, aby wszystko poszło jak trzeba i byśmy nie musieli wszystkiego robić na ostatnią chwilę. Spośród wielu spraw, jakimi powinniśmy się zająć, ważne są także tego rodzaju sprawy, jak to, jakim środkiem transportu pojedziemy do ślubu i na wesele.
tort
Przygotowane przez: Dan Cake
Podpatrzone na: Dan Cake

Tort na ślub - czym trzeba kierować się w toku jego wyboru?

Tort ślubny to ogromnie ważny element całego wesela. Podczas jego wyboru na pewno wypada zwrócić uwagę na dwie najważniejsze rzeczy - jego smak oraz wygląd. Właściwym pomysłem jest umówienie się na degustację paru rozmaitych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, który będzie nam odpowiadać. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, ponieważ nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy czy też waniliowy zdoła się okazać, iż będzie on bez smaku, zbyt słodki albo za gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak istotna. Dzięki temu odkryjemy smak, jaki najbardziej będzie nam pasować.
zabawa na weselu
Przygotowane przez: alex and mac
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sale na wesele Poznań – jak wybrać je tak, aby nasze przyjęcie było naprawdę wyjątkowe?

Prawdopodobnie większość z czytelników miało w przeszłości okazję minimum raz w życiu wziąć udział w weselu. Przeważnie pozostający po nim obraz w pamięci jest całkiem pozytywny, co jest powiązane z tym, że jest to okazja, która zrzesza przy wspólnym stole członków rodziny, których nie widzimy każdego dnia, a czasami nawet stosunkowo rzadko mamy sposobność ku temu, by spędzić razem czas.
wesele
Przygotowane przez: kenward
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zaplanować wyjątkowe przyjęcie? Klimatyczne wesele w niepowtarzalnym miejscu

Organizacja imprez jest ogromną przyjemnością, ale także pewnego rodzaju wyzwaniem, ponieważ zdecydowanie nie łatwo jest sprostać oczekiwaniom wszystkich uczestników imprezy. To naturalne, iż największą uwagę przykładamy zwykle do organizacji wesel, w czasie których chcemy podzielić się naszą radością z całą rodziną.
przyjęcie ślubne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Szukanie stosownego miejsca na zorganizowanie wesela

Odkrycie dobrego miejsca na wyprawienie wesela jest jedną z ważniejszych rzeczy podczas organizacji ślubu, do której większość ludzi przykłada sporą wagę. Sama organizacja wesela jest bardzo czasochłonna, wymaga mnogość pracy oraz wysiłku, wiąże się także z całkiem dużymi kosztami.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Przygotowane przez: Izabela Sekuła Jak Motyle
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Pomysłowe zaproszenia ślubne - gdzie wolno takie kupować?

Organizowanie ślubu oraz wesela wiąże się z różnymi rzeczami, z jakich niemało młodzi muszą mieć na uwadze jeszcze na długo przed nadciągającą uroczystością. Wskazane jest pamiętać zarówno o tych ważniejszych kwestiach, jak przykładowo odszukanie i wynajęcie sali ślubnej bądź wynajem fotografa, jak również o tych mniej znaczących, takich jak na przykład rozstawienie gości przy stołach lub też posłanie zaproszeń ślubnych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.