Wesele
fotobudka
Przygotowane przez: Foto Szok
Podpatrzone na: http://www.foto-szok.pl/

Pamiątkowe zdjęcie z interesującego miejsca

Wykonywanie zdjęć najrozmaitszymi, specjalnie w tym celu wykonanymi urządzeniami wpisało się w standard już jakiś czas temu. Być może dlatego ludzie z tak znacznym zaangażowaniem szukają innych rozwiązań dla siebie, by czymś się wyróżnić. W wielu miastach naszego kraju można dzisiaj skorzystać z rewelacyjnej usługi, jaką jest możliwość wynajęcia fotobudki.
Tradycje weselne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pamiętajmy o fotografie weselnym

Jeżeli czytasz te słowa, oznacza to, że dzień ślubu jest dopiero przed Tobą i właśnie jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to wiele przygotowań, godziny dyskusji i wiara, iż nasze wesele będzie długo wspominane przez gości.
romantyczny ślub
Przygotowane przez: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

W jakim miejscu przygotować ślub, aby zauroczyć gości oraz posiadać boskie wspomnienia na całe życie

Romantyczny ślub jest życzeniem wielu młodych kobiet, a biała, bajkowa suknia, Marsz Mendelsona i huczne przyjęcie weselne, są tylko jego wytypowanymi znakami rozpoznawczymi. Wspaniałą ceremonię zaślubin można z powodzeniem zorganizować w Polsce, jednak bywają i takie pary, które wolą wyjechać do Hollywood lub zorganizować sobie ślub we Włoszech. Ta ostatnia sugestia wydaje się być niesłychanie interesująca, więc poświęćmy jej nieco więcej uwagi.
fotobudka na wesele
Przygotowane przez: Sebastian Ścigalski
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Fotobudka na weselu - efektowny pomysł na jeszcze lepszą frajdę

Wyprawienie wesela to nie lada wyzwanie. Nie dość, że powinno się odnaleźć odpowiednią salę, wybrać menu czy też dekoracje, to jeszcze musimy znaleźć odpowiedni zespół weselny lub DJ’a, usadzić gości na właściwych miejscach, przejrzeć i wyłonić zabawy weselne… i zrobić jeszcze sporo innych rzeczy!
Tort weselny
Przygotowane przez: Katsu Nojiri
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wesele jak z filmu, czyli odpowiednie dekoracje weselne

Ślub, jak wiadomo, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ale zaplanowanie wesela zabiera dużo czasu i wymaga trochę wysiłku. Wybór sukienki, sali czy zespołu to jednak nie wszystko. Trzeba też jeszcze zatroszczyć się o dekoracje ślubne. Dekoracje w sali weselnej są w stanie w niesamowity sposób podkreślić ten szczególny dzień w życiu. Można do tego zadania zaangażować profesjonalną firmę. Wtedy będziemy pewni, że aranżacja oczaruje wszystkich.
kamerzysta
Przygotowane przez: Dino K.F. Wong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy wybieranie filmującego na wesele to coś, z jakim należy się spieszyć? O czym wiedzieć, poszukując dobrej do tego osoby?

Każda z par, jaka zorganizowała swoje przyjęcie weselne, zdaje sobie sprawę jak dużo wysiłku oraz czasu wymaga, by wszystko funkcjonowało perfekcyjnie.
ślub w plenerze
Przygotowane przez: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu ślub w plenerze będzie szczególnie niesamowitym przeżyciem?

Urocze widoki, ptaków śpiew a dookoła cisza oraz spokój. Cóż innego może scharakteryzować sobie przyszła para młoda decydując się na ślub w plenerze? Wyłącznie piękną, słoneczną pogodę. Czym się różni taki ślub od tego na sali? Teoretycznie niczym, bo nowożeńcy organizując ów ślub w plenerze Wrocław również najpierw wyszukuje odpowiedniego dla siebie miejsca, planują tak zwany catering oraz kapelę bądź orkiestrę, przy czym ostatnio dużą uznanie zyskują DJ na weselach.
bukiet z kiwatów na samochodzie
Przygotowane przez: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com

W jaki sposób ozdobić samochód ślubny?

Ślub jest oczywiście jednym z najistotniejszych momentów w życiu każdej osoby, dlatego warto postarać się i zadbać nawet o drobne szczegóły. Istotne znaczenie mają piękne dekoracje w kościele i na sali weselnej. Niekiedy zapomina się o ozdobieniu samochodu, jakim jedzie się do ślubu, a szkoda, jako że on także powinien mieć odświętny charakter.
obsługa wesel
Przygotowane przez: Presidencia de la República Mexicana
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wesele jak marzenie jest na wyciągniecie ręki

Czas po zimie to szczególnie uroczy czas, aby powiedzieć sakramentalne "TAK". Jest to wyjątkowa chwila w życiu zakochanych. Należy zatroszczyć się o najdrobniejsze szczegóły.
200
Przygotowane przez: F. D. Richards
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Organizujesz przyjęcie weselne? Zdecyduj się na sale weselne Białystok lub domy weselne Kraków

Ślub to szczególny termin w życiu każdego człowieka. Będąc główną postacią chcesz , aby każdy z proszonych przez Ciebie gości czuł się wygodnie i przyzwoicie. Bazą, która ci to zapewni jest wybór sali na której miałoby się odbyć przyjęcie ślubne.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.