Wesele

Jak nie wydać sporo pieniędzy podczas organizacji przyjęcia weselnego? Czy to realne?

Mnóstwo par chce urządzić sobie wystawne wesele, na którym ludzie będą się bawić przy dobrej orkiestrze tudzież siedzieć przy dostatnio zastawionych stołach.
mały sprzęt AGD
Przygotowane przez: Breville USA
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybierasz się na ślub? Czy w teraźniejszych czasach wypada jeszcze podarować parze młodej coś innego niż banknoty?

Jeżeli zostałeś teraz zaproszony na wesele, które odbywa się w najbliższym czasie, wtedy na pewno zastanawiasz się teraz, co wręczyć parze młodej w prezencie. Okazuje się, że obecnie jest to jeden z większych problemów, z którymi muszą się zmierzyć goście na weselu. Sytuacja komplikuje się mocno w szczególności w sytuacji kiedy nie znasz zbyt dobrze pary młodej, a na ślub udajesz się raczej grzecznościowo. Jeżeli znalazłeś się właśnie w takiej sytuacji, wtedy przeczytaj nasz mini poradnik dotyczący tego, co dzisiaj wypada dawać w prezencie ślubnym, a co już dawno wyszło z mody.
fotobudka
Przygotowane przez: Foto Szok
Podpatrzone na: http://www.foto-szok.pl/

Pamiątkowe zdjęcie z interesującego miejsca

Wykonywanie zdjęć różnymi, celowo przygotowanymi sprzętami stało się standardem już jakiś czas temu. Być może dlatego ludzie z tak dużym zaangażowaniem poszukują innych rozwiązań dla siebie, aby czymś się wyróżnić. W wielu miastach Polski można obecnie skorzystać z wyjątkowej usługi, czym jest możliwość wynajęcia fotobudki.
Tradycje weselne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pamiętajmy o fotografie weselnym

Jeżeli czytasz te słowa, to z całą pewnością Ten Dzień cały czas jest przed Tobą i póki co, jesteś na etapie organizowania całego przedsięwzięcia. Fakt, wesele to dużo przygotowań, godziny debat i najważniejsze: przekonanie, iż nasze wesele będzie przez długi czas odtwarzane w pamięci przez gości.
romantyczny ślub
Przygotowane przez: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

W jakim miejscu przygotować ślub, aby zauroczyć gości oraz posiadać boskie wspomnienia na całe życie

Romantyczny ślub jest życzeniem wielu młodych niewiast, a biała, bajkowa suknia, Marsz Mendelsona i pompatyczne przyjęcie weselne, są tylko jego wytypowanymi sygnałami rozpoznawczymi. Cudowną ceremonię ślubną można z powodzeniem przeprowadzić w ojczyźnie, jednak są i takie pary, które wolą wyjechać do Hollywood albo zorganizować sobie ślub we Włoszech. Ta ostatnia propozycja wydaje się być szczególnie interesująca, więc poświęćmy jej nieco więcej uwagi.
fotobudka na wesele
Przygotowane przez: Sebastian Ścigalski
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Fotobudka na weselu - efektowny pomysł na jeszcze lepszą frajdę

Urządzenie wesela to nie lada wyzwanie. Nie dość, że wypada odnaleźć dobrą salę, wybrać menu albo dekoracje, to jeszcze musimy odnaleźć dobry zespół weselny czy też DJ’a, usadzić gości na odpowiednich miejscach, przejrzeć i wybrać zabawy weselne… i zrobić jeszcze wiele innych rzeczy!
Tort weselny
Przygotowane przez: Katsu Nojiri
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wesele jak z filmu, czyli odpowiednie dekoracje weselne

Ślub, jak wiadomo, to jedno z najcudowniejszych wydarzeń w życiu. Aczkolwiek zaplanowanie ślubu pochłania dużo czasu i wymaga trochę energii. Wybór sukienki, miejsca czy menu to jeszcze nie wszystko. Trzeba też jeszcze zatroszczyć się o dekoracje ślubne. Dekoracje w sali weselnej mogą w piękny sposób podkreślić ten najważniejszy dzień w życiu. Można do tego zadania wynająć profesjonalną firmę. Wtedy będziemy pewni, że wystrój oczaruje wszystkich.
kamerzysta
Przygotowane przez: Dino K.F. Wong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy wybieranie filmującego na wesele to coś, z jakim należy się spieszyć? O czym wiedzieć, poszukując dobrej do tego osoby?

Każda z par nowożeńców, jaka organizowała swoje weselne przyjęcie, wie jak wiele wysiłku oraz czasu wymaga, by wszystko funkcjonowało idealnie.
ślub w plenerze
Przygotowane przez: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu ślub w plenerze będzie szczególnie niesamowitym przeżyciem?

Urocze widoki, ptaków śpiew a dookoła cisza i spokój. Cóż innego może scharakteryzować sobie przyszła para młoda decydując się na ślub w plenerze? Chyba jedynie cudowną, słoneczną pogodę. Czym się różni taki ślub od tego na sali? Wprawdzie niczym, gdyż para młoda planując taki ślub w plenerze Wrocław także najpierw wyszukuje odpowiedniego dla siebie miejsca, planują tak zwany catering oraz kapelę czy orkiestrę, przy czym w ostatnich czasach dużą uznanie zyskują DJ na weselach.
bukiet z kiwatów na samochodzie
Przygotowane przez: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com

W jaki sposób ozdobić samochód ślubny?

Ślub jest rzecz jasna jednym z najpiękniejszych momentów w życiu każdej osoby, tym samym należy postarać się i zadbać także o najmniejsze szczegóły. Duże znaczenie mają odpowiednie dekoracje w kościele i na sali weselnej. Czasami zapomina się o ozdobieniu samochodu, jakim jedzie się do ślubu, a szkoda, gdyż on także powinien mieć uroczysty charakter.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.