Turysta
Beskidy
Przygotowane przez: Greg_Men
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które miejsca należy zwiedzić w czasie zwiedzania Wisły?

Niemal każdemu mieszkańcowi naszego kraju miejscowość Wisła kojarzy się nierozerwalnie z Adamem Małyszem. Nic w tym nieprawidłowego, gdyż na pewno dzięki jego sukcesom, miejsce to jest tak chętnie odwiedzane przez turystów. Rzecz jasna nikogo nie dziwi, z jakich powodów małyszomania była wielką dumą dla miasta. Dlatego też zdecydowanie warto odwiedzić tę miejscowość. Jeśli interesuje nas Wisła kwatery są do wynajęcia przez cały rok, a atrakcji na pewno nie zabraknie.
Wakacje nad morzem
Przygotowane przez: Kristin Nador
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jeśli wypoczynek to jedynie nad morzem. majówkę na plaży!

Gdy myślimy nad tym, dokąd wyruszyć na wczasy to najlepszą opcją wydaje się wypad nad morze. Jasne jest, że, gdy ukrop leje się nieba to fajnie posiadać w okolicy duży zbiornik wodny. Zwłaszcza, że spacery po plaży, czy również granie w plażową piłkę i opalanie się jest naprawdę bardzo dobrym zajęciem w czasie wakacji. Jeżeli mamy malutkie dzieci zawsze możemy wziąć duży parasol, by nam się dzieci nie spaliły na raka i maluchy będą przeszczęśliwe, kiedy będą mogły budować piaskowe zamki.
Kaszuby
Przygotowane przez: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Przystępne cenowo noclegi w ślicznej i interesującej Kościerzynie

Kościerzyna to śliczne, tajemnicze miasteczko położone na Kaszubach, jakie każdego roku ciągnie wielu turystów. Miasto to oferuje dużo atrakcji, znajdują się tam rozliczne zabytki warte zobaczenia, takie jak przykładowo Kościół Świętej Trójcy, Muzeum Kolejnictwa czy też budynek przeszłego Browaru ze starym zabytkowym kominem, który z pewnością pożądane byłoby zobaczyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.