Sukienki
Sukienki wisytowe w dużych rozmiarach
Przygotowane przez: Rita Caro
Podpatrzone na: http://www.ritacaro.pl

Najpiękniejsze sukienki wizytowe o dużych rozmiarach

Dobry wygląd to podstawa zarówno codziennie, jak i w trakcie różnych istotnych okoliczności. Dlatego podczas rozmaitych balów, przyjęć oraz pozostałych oficjalnych spotkań niewątpliwie warto zatroszczyć się o wizerunek. A przecież czasami odnalezienie ładnej, gustownej sukni w właściwym rozmiarze nie zawsze jest prostym zadaniem – pomimo że nie brakuje pań bardzo wysokich albo okrąglejszych, wiele typowych sieciówek oferuje stroje wizytowe tylko dla klientek wysokich oraz bardzo drobnych.
Ślub, toast
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Sukienki weselne i wieczorowe - czym inspirować się przy wyborze kreacji?

Z pasji do szycia i wyrabiania coraz to nowych fasonów budowane są nowe salony z sukniami ślubnymi i wieczorowymi. Oferują one Paniom ogromny wybór szat dopasowanych do różnych trendów i postaw. Takie miejsca budzą ogromne zaintrygowanie wśród płci kobiecej, ale także męskiej, gdyż mężczyźni też nieraz chcą sprawić radość wybrankom.
Ślub w plenerze za granicą
Przygotowane przez: E. i M. Barteczko i 5Events
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Suknie jako konieczny atrybut każdej pani

Wszelakiego gatunku sukienki są koniecznym atrybutem każdej pani. Niezależnie od rodzaju figury, każda dama wybierze coś dla siebie. Należy pamiętać, że im bardziej klasyczna jest suknia, tym bardziej przyda się w przyszłości. Sukienki na wesele można ubogacić biżuterią, także odpowiednimi akcesoriami. Najważniejsze, żeby czuć się cudownie i wypaść należycie i z klasą.
pierwsza komunia święta
Przygotowane przez: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak przygotować naszą pociechę do Pierwszej Komunii Świętej? O czym szczególnie trzeba wiedzieć?

Pierwsza Komunia przysparza wielu przygotowań. I nie chodzi tylko o przygotowanie dziecka, lecz również ich opiekunów. Dorośli, albowiem odczuwają bardzo duży stres związany z tym wydarzeniem.
komunia
Przygotowane przez: Wojciech Doganowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ten moment okazuje się niezwykły dla twej córki, powinna doprawdy pięknie wyglądać!

Każdego roku w maju w kościołach w całej Polsce odbywają się uroczystości, w czasie których dzieci przystępują do sakramentu komunii. To ważna chwila, gdy dziecko po raz pierwszy ma okazję całkowicie uczestniczyć w mszy świętej.
rodzina na I Komunii Świętej
Przygotowane przez: Pawel Loj
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kostiumy do Komunii. Co powinno założyć Twoje dziecko.

Każdy dobrze wie, że dzieci odczuwają pewien stres, kiedy mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Muszą najpierw zapoznać się z katechizmem, potem przygotować się do całej mszy, pamiętać, co kiedy mówią, to naprawdę nie jest łatwe. W dodatku powinny schludnie wyglądać. Przez pewien czas wszystkie dzieci nosiły alby. Stwierdzono, że najlepiej, żeby każde dziecko wyglądało tak samo. W niektórych parafiach nadal na Komunię ubiera się alby, ale są też parafie gdzie wróciły sukienki komunijne. Z tego powodu wyzwaniem dla mam dziewczynek idących do Pierwszej Komunii jest kupno sukienki.
Tort weselny
Przygotowane przez: Katsu Nojiri
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wesele jak z filmu, czyli odpowiednie dekoracje weselne

Ślub, jak wiadomo, to jedno z najcudowniejszych wydarzeń w życiu. Aczkolwiek zaplanowanie ślubu pochłania dużo czasu i wymaga trochę energii. Wybór sukienki, miejsca czy menu to jeszcze nie wszystko. Trzeba też jeszcze zatroszczyć się o dekoracje ślubne. Dekoracje w sali weselnej mogą w piękny sposób podkreślić ten najważniejszy dzień w życiu. Można do tego zadania wynająć profesjonalną firmę. Wtedy będziemy pewni, że wystrój oczaruje wszystkich.
Pierwsza Komunia Święta
Przygotowane przez: Dustin and Jennifer Stacey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Komunia – jak zadbać o właściwe ubranie dla dziewczynki, aby w tym dniu czuła się nadzwyczajnie?

Komunia Święta to kluczowe wydarzenie duchowe, jednak dla większości dziewczynek równie duże znaczenie, co ceremonia w kościele, ma ich ubiór. To bowiem dzień, kiedy będą w centrum uwagi i będą mogły poczuć się jak małe damy. Jeżeli w twojej parafii nie trzeba poddawać się zdefiniowanym zaleceniom oraz można ubrać dziecko według swojego oraz jego gustu, przydatnych będzie parę wskazówek, które pomogą ci przyszykować twoją pociechę na ten dzień.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.