Jak posadzić weselników na przyjęciu weselnym i co pomoże im odnaleźć swoje miejsce przy stole?

Ozdobne wizytówki to najlepsze dopełnienie każdego weselnego przyjęcia. Mogą pomóc one weselnikom odnaleźć swoje miejsce. Są również najlepszą dekoracją, gdyż mogłyby posiadać przeróżne postaci oraz kolory.


Wnietki weselne mogłyby mieć kształt zwykłego prostokąta, ale także motyla. Na takiej wizytówce jest nazwisko weselnika, więc bez problemu odnajdzie on swe miejsce przy stole. Mogą one być w różnych barwach oraz nadają się do ogólnego wyglądu stołu. Czcionka do napisania imienia i nazwiska również może być jakakolwiek. Co interesujące, taka wizytówka mogłaby także posiadać sznureczek, którym powiązane są sztućce. Tego typu winietki prezentują się bardzo ładnie, jeśli posiadają jakiś związek z ogólnym wystrojem sali. Mogłyby to być przykładowo balony lub owoce.


alkohol
Podpatrzone na: pixabay.com


Istnieje jeszcze jeden pomysł na upiększenie weselnego stołu. Mianowicie można by udać się do parku oraz zebrać żołędzie, jakie będą dekoracją zarówno stołu jak i wizytówek. Idei jest bardzo wiele. Mogłyby to być muszelki czy parasolki drinkowe. Jako winietki można by użyć wykonane z drewna talarki, jakie każdy weselnik mógłby po zakończonej imprezie wziąć do domu. Tego typu dekoracja najczęściej zamawiana jest w agencji reklamowej łącznie z zaproszeniami, przez co ich barwy są bardzo podobne. Naturalnie wygląd wizytówki mógłby być zaproponowany przez młodą parę.


W wolnej chwili

Propozycje na prezent ślubny

serwis
Podpatrzone na: garneczki.pl
Idziecie na ślub i nie macie pomysłu na prezent ? Mamy dla was kilka rad, które oszczędzą wam bólu głowy przy wybieraniu podarunku ślubnego. Najczęstsze rozwiązania wykorzystywane przez młodą parę a także gości weselnych to: podarunki przyjmowane w postaci gotówki. Podarujcie kwotę na jaką was stać i nabądźcie kartkę z życzeniami dla młodych. Dopiszcie kilka słów, sygnujcie kartkę i gotowe.


Każda agencja jest otwarta na nowe pomysły oraz jeżeli coś Wam przyjdzie do głowy, to możecie to zlecić odpowiedniej firmie. Ona zajmie się wszystkim oraz będziecie zadowoleni z jej usług. Będziecie posiadać też gwarancję, że każdy weselnik odnajdzie swe miejsce na Waszym weselu.
2018-01-17 14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.