Jak posadzić weselników na przyjęciu weselnym i co pomoże im odnaleźć swoje miejsce przy stole?

Ozdobne wizytówki to najlepsze dopełnienie każdego weselnego przyjęcia. Mogą pomóc one weselnikom odnaleźć swoje miejsce. Są również najlepszą dekoracją, gdyż mogłyby posiadać przeróżne postaci oraz kolory.


Wnietki weselne mogłyby mieć kształt zwykłego prostokąta, ale także motyla. Na takiej wizytówce jest nazwisko weselnika, więc bez problemu odnajdzie on swe miejsce przy stole. Mogą one być w różnych barwach oraz nadają się do ogólnego wyglądu stołu. Czcionka do napisania imienia i nazwiska również może być jakakolwiek. Co interesujące, taka wizytówka mogłaby także posiadać sznureczek, którym powiązane są sztućce. Tego typu winietki prezentują się bardzo ładnie, jeśli posiadają jakiś związek z ogólnym wystrojem sali. Mogłyby to być przykładowo balony lub owoce.


alkohol
Podpatrzone na: pixabay.com


Istnieje jeszcze jeden pomysł na upiększenie weselnego stołu. Mianowicie można by udać się do parku oraz zebrać żołędzie, jakie będą dekoracją zarówno stołu jak i wizytówek. Idei jest bardzo wiele. Mogłyby to być muszelki czy parasolki drinkowe. Jako winietki można by użyć wykonane z drewna talarki, jakie każdy weselnik mógłby po zakończonej imprezie wziąć do domu. Tego typu dekoracja najczęściej zamawiana jest w agencji reklamowej łącznie z zaproszeniami, przez co ich barwy są bardzo podobne. Naturalnie wygląd wizytówki mógłby być zaproponowany przez młodą parę.


W wolnej chwili

Jeśli pragniesz mieć oryginalne dekoracje w domu, dowiedz się, co można kupić

Obraz
Przygotowane przez: http://demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl
Każdy człowiek marzy, aby jego mieszkanie było pięknie urządzone. By było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Miało własny styl. Na to wszystko wpływa umeblowanie, dodatki, kolor ścian, przepuszczalność światła. Częstokroć jednak to drobnostki w dekoracji decydują, czy dom posiada w sobie to „coś”.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.