Czy kwiaciarnia to dobry koncept na interes oraz jakie mogłaby ona proponować produkty?

Jeżeli jesteś nową kobietą interesów i szukasz pomysłu dla swej spółki, to może namyślałaś się, czym w ogóle miałaby się ona zajmować? Być może uruchomić własne prywatne liceum? A być może jakiś nieduży bar?


Jeżeli wszakże od ciągle biegnących w jakieś miejsce interesantów wolisz środowisko cichych i okazale pachnących kwiatów, to raczej najlepszym dla Ciebie pomysłem byłaby mała, być może osiedlowa kwiaciarnia.
prezent - opakowanie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Pomyśl wyłącznie - to do Twojego lokalu chodziliby zauroczeni w sobie ludzie. Oraz to Ciebie polecaliby różnym swoim znajomym. Jednak przecież tego typu gromada klientów to nie wyłączne persony, które odwiedzałyby Twój lokal handlu. Wszakże w Twej palecie mogłyby się także odnaleźć różne kwiatki w doniczkach, np. nie wymagające zbyt dużo uwagi roślinki z rodziny kaktusów. Następnym przedmiotem, jaki może (patrz szczegóły

Ponadto innym rodzajem produktów, jakie mogą być prawdopodobnym Klientom proponowane okazują się być kwiatki nienaturalne, zatem takie, które prezentują się jak żywe, jednak nie potrzebują ni specjalnej pielęgnacji ani wręcz podlewania.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.