Twoja dziewczyna dąsa się w ostatnim czasie coraz częściej

Na okrągło ma o coś pretensje, odpowiada jedynie półsłówkami, a na pytania o co chodzi reaguje niebywale nerwowo? Ty z kolei nie wiesz, o co jej tak faktycznie chodzi?


Cóż, drodzy panowie, kobiety nieraz czują się niedowartościowane, pragną dużo więcej komplementów i serdecznych gestów z waszej strony. Wy niestety nie umiecie do dnia dzisiejszego czytać takich znaków i odpowiednio ich interpretować. Kiedy ostatnio sprawiłeś drogi mężczyzno jakiś prezencik własnej partnerce? Tak, totalnie bez powodu. No właśnie - rzadko, a może nawet nigdy, a panie potrzebują takich czułych gestów. Nie drażnij więc swojej dziewczyny pytaniami o co chodzi, lecz zrób jej jakąś przyjemność. Nie masz pojęcia jaką? Odwiedź z nią chociaż pobliski sklep z biżuterią. Wysil się na jakiś drobiazg, a niewątpliwie złość Twojej partnerce bardzo szybko minie. Jeśli to przewyższa Twoje możliwości pieniężne, gdyż obawiasz się, iż ukochana wybierze coś drogiego, daruj sobie sklep z biżuterią i zafunduj jej bukiet pięknych kwiatów. Bardzo dużo nie wydasz, a kwiaty zawsze łamały serca paniom. Oprócz tego miej na uwadze, że trzeba chwalić i komplementować, a momentalnie przekonasz się, że Twoja partnerka nie ma humorów. Będzie tryskać humorem, a ciche dni będą tylko wspomnieniem.


Laserowy paintball
Przygotowane przez: BraNewbs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Mini spódniczki świetnie eksponują nogi

kobieta siedząca na parapecie
Przygotowane przez: Lies Thru a Lens
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Należy starać się o elegancki wygląd. Nie ma znaczenia co się dzieje, panie ciągle chcą wyglądać gustownie, tak żeby spodobać się samym sobie i innym. To właśnie spowoduje, że w ofercie rzeczy dla kobiet możemy znaleźć wiele ciekawych ofert, które mają spowodować, że będą się one jeszcze lepiej czuły.


Mężczyźni, troszczcie się bardziej o swoje żony. Panie bez komplementów usychają jak kwiaty.


Rzeczywiście niewiele potrzeba, by partnerka była szczęśliwa. Pokażcie, jak niebywale Wam na niej zależy i zamiast meczu z kumplami, wybierzcie czasem kino z ukochaną . Będzie bardzo szczęśliwa i w końcu poczuje się doceniona .
2018-01-17 14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.