Twoja dziewczyna dąsa się w ostatnim czasie coraz częściej

Na okrągło ma o coś pretensje, odpowiada jedynie półsłówkami, a na pytania o co chodzi reaguje niebywale nerwowo? Ty z kolei nie wiesz, o co jej tak faktycznie chodzi?


Cóż, drodzy panowie, kobiety nieraz czują się niedowartościowane, pragną dużo więcej komplementów i serdecznych gestów z waszej strony. Wy niestety nie umiecie do dnia dzisiejszego czytać takich znaków i odpowiednio ich interpretować. Kiedy ostatnio sprawiłeś drogi mężczyzno jakiś prezencik własnej partnerce? Tak, totalnie bez powodu. No właśnie - rzadko, a może nawet nigdy, a panie potrzebują takich czułych gestów. Nie drażnij więc swojej dziewczyny pytaniami o co chodzi, lecz zrób jej jakąś przyjemność. Nie masz pojęcia jaką? Odwiedź z nią chociaż pobliski sklep z biżuterią. Wysil się na jakiś drobiazg, a niewątpliwie złość Twojej partnerce bardzo szybko minie. Jeśli to przewyższa Twoje możliwości pieniężne, gdyż obawiasz się, iż ukochana wybierze coś drogiego, daruj sobie sklep z biżuterią i zafunduj jej bukiet pięknych kwiatów. Bardzo dużo nie wydasz, a kwiaty zawsze łamały serca paniom. Oprócz tego miej na uwadze, że trzeba chwalić i komplementować, a momentalnie przekonasz się, że Twoja partnerka nie ma humorów. Będzie tryskać humorem, a ciche dni będą tylko wspomnieniem.


Laserowy paintball
Przygotowane przez: BraNewbs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Sprawunki internetowe - zasobny dobór specjalistycznych narzędzi w atrakcyjnych cenach

zakupy internetowe
Podpatrzone na: send-2.pl
W obecnych czasach ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na jakość kupowanych produktów. Przede wszystkim dotyczy to różnorodnego rodzaju urządzeń, które niestety mają krótką żywotność i prędko się zużywają. Z tego również powodu wyszukują oni produktów w przyciągających cenach, by nie wydawać zbędnych pieniędzy na produkt umiarkowanej jakości. W tym przypadku na pewno najkorzystniejsze propozycje odnajdziemy w sieci, gdzie przeróżne sklepy sprzedają zarówno przybory codziennego wykorzystania, jak i narzędzia specjalistyczne. Nie sposób ukryć, iż ta odmiana sprawunków jest niesłychanie praktyczna, albowiem umożliwia przeglądanie ofert paru sklepów w jednym czasie. Wskutek tego potrafimy zdobyć towar idealny do naszych potrzeb.


Mężczyźni, troszczcie się bardziej o swoje żony. Panie bez komplementów usychają jak kwiaty.


Rzeczywiście niewiele potrzeba, by partnerka była szczęśliwa. Pokażcie, jak niebywale Wam na niej zależy i zamiast meczu z kumplami, wybierzcie czasem kino z ukochaną . Będzie bardzo szczęśliwa i w końcu poczuje się doceniona .
2018-01-17 14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.