Jak w obecnych dniach zostać włodarzem?

Pc, tablet oraz komórka to integralne elementy "ubrania" dzisiejszej młodzieży.Istnieje niemało podstaw, że te swoiste oznaki obecnych dziejów prowadzą do mnóstwa niepożądanych powikłań, w tym ogólnych.


Czy tak być musi?


Na szczęście nie. Kompetentni opiekunowie szczepią w swoich dzieciach także inne, bardziej tradycyjne walory. Dobrym potwierdzeniem na takowe postępowanie są gry planszowe. Moglibyśmy im zawdzięczać wspaniałą zabawę, nie psując przy tym swych oczu. Gry te idą z biegiem czasu, przykładowo battlestar galactica gra planszowa to pełna zdarzeń gra z gatunku since-fiction. Tak jak każda takowa produkcja, może zwiększać imaginację i dodatnio wpływać na relacje z bliskimi. Jeżeli Twoje potomstwo jest zwolennikiem owego typu filmów, z bezdyskusyjnie zaciekawi się też tematem battlestar galactica gra (http://jedznamecz.pl) planszowa.


W wolnej chwili

Wyprawa życia

migawka - urlop
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Ciągle nie masz uplanowanych tegorocznych wczasów? Najwyższy czas, aby skierować się do biura podróży i popytać o folder z ciekawymi ofertami.


Inną rozchwytywaną współcześnie w marketach planszówką mogą być alchemicy gra. Grając w nią mamy okazję wcielić się w przedstawiciela tego fachu. Jest to zabawa dla 2 do 4 osób, które zmagają się w pozytywnym znaczeniu owego wyrazu starając się jak najwłaściwiej poznać zagadki sztuki alchemicznej. W gierce alchemicy gracze zdobywają punkty za publikację hipotez i to w tym właśnie leży największy problem. Szkopuł tkwi w tym, iż w alchemicy gra (https://magicplay.pl/?164,pl_ufo-crane) należy podać prawdziwą teorię.


Kampania Przeciw Homofobii


Być może chciałbyś wcielić się w osobę dowódcy wojsk w szestnasto wiecznej Japonii ? Posiadasz do tego wspaniałą okazję w grze szogun gra.


To wciągająca gra planszówka, która zabierze Ciebie w wir zdarzeń sprzed kilkuset lat. Ten kto wygra tę rozgrywkę, może tytułować się per szogun gra. Może to staniesz się akurat Ty ?
2019-05-15 15:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.