Gry darmowe, a gry do kupienia - czy istnieje pomiędzy nimi jakiś różnica poza samą kwestią ceny?

Gry w naszych czasach mamy możliwość odnaleźć niemalże w każdej lokalizacji. Niegdyś typowo "fizyczne", przymuszająca do zabawy znacznie większą ilość osób, motywowały najczęściej rodziców by spędzali wraz z dzieckiem więcej czasu.


rozrywka
Przygotowane przez: Axel Naud
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Dziś świat gier jest zdominowany przez formę wirtualną, która umożliwia samodzielną zabawę, pochłaniając czas naszego dziecka, ale również osób dorosłych, którzy to bardzo często grają znacznie więcej od dzieci.


alba
Przygotowane przez: JZO Sp. z o.o.
Podpatrzone na: JZO Sp. z o.o.


W wolnej chwili

Jak przygotować nasz dom na święta Wielkanocne?

Wielkanoc
Przygotowane przez: Fotolia
Podpatrzone na: Fotolia
Dużymi krokami przybliża się do nas okres wiosny. W tym czasie wreszcie będziemy mogli weselić się wysokimi temperaturami, jakie są charakterystyczne dla tej części roku. Niemniej tymczasem nie jest to jedyna okoliczność wywołująca nasza tęsknotę za tym czasem. Przeważnie na samym rozpoczęciu wiosny przypadają bowiem święta Wielkanocy tworzące dla nas znamienitą okazję do zapomnienia o wszystkich bieżących kłopotach i spotkania się z nasza rodziną.


Rozrywka w naszych obecnych czasach jest traktowana bardzo różnie przez każdego człowieka. Dla jednych osób rozrywką jest wesołe miasteczko, dla innych zaś kluby czy dyskoteki - wielu za rozrywkę uważa chodzenie na zakupy, inni zaś preferują to robić onilne. Niezależnie jednakże co konkretnie za takową uważamy, każdy z nas lubi czasem przysiąść do komputera i po robić coś po prostu dla zwykłego relaksu no i w tym przypadku bardzo często nasz własny wybór pada właśnie na gry. Powstały ich dwa rodzaje: odpłatne oraz w pełni za darmo. Kiedy przeglądamy je w sieci widzimy, a dokładniej sądzimy, że te oferowane bezpłatnie tak właściwie żadną rzeczą się nie odróżniają od tych płatnych, tymczasem powstała w nich dosyć spora "rywalizacja", gdyż bardzo często płatne wersje okazują się po prostu o wiele lepsze.


Darmowe gry, zależnie od własnego zasięgu oraz stopnia zaawansowania mogą być naprawdę wspaniałą rozrywką, lecz w rzeczywistości w niewiarygodnie sporej liczby przypadkach okazuje się, że owa wersja darmowa, nie jest nią aż tak dosłownie, o czym bardzo często się dowiadujemy, w momencie gdy pragniemy jakieś specjalne dodatki do naszej postaci czy tez "świata". Takie opcje dodatkowe niemal zawsze bywają odpłatne no i należy mieć fart, aby tak nie było.
2018-01-17 12:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.