O ślubie rozmawia spora grupa zakochanych par - będzie to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu

Wręczenie pierścionka zaręczynowego są cudowną chwilą, która zapada w pamięć na zawsze. Młodzi cieszą się i są bardzo zakochani. Po tym momencie zaczynają planować ślub.


Duża grupa par w momencie zaręczyn myśli o ślubie tylko w miły sposób.


Urządzenia
Przygotowane przez: Martin Brigden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Całkowicie nie martwią się tym, że przygotowania są zwykle męczące. Myślą tylko o swoim szczęściu. Jednak przychodzi już taki moment, gdy mają zaklepaną datę w kościele oraz zarezerwowany lokal. Wtedy niespodziewanie okazuje się, że to nie koniec przygotowań, a zaledwie początek. Młodzi powinni przecież wybrać jeszcze mnóstwo rzeczy - suknię, samochód, alkohol, DJ'a. Powinni też zdecydować czy chcą posiadać z tak magicznego dnia fotografie czy film. Jeżeli pragną posiadać pamiątkę w obu wersjach, to potrzebny jest im zarówno fotograf, jak i kamerzysta - np. z Małopolski - na wesele. Należy skontaktować się z jakimś fachowcem, który ma już wprawę w filmowaniu ślubów. Kamerzysta powinien starać się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty, by później stworzyć piękny i nastrojowy film (przeczytaj więcej o wideofilmowanie zakopane: http://www.byczefilmy.pl/slub-w-gorach) o najistotniejszym dniu młodej pary. Pod odpowiednio dobrane zdjęcia należy również podłożyć muzykę. W tej kwestii trzeba porozmawiać z młodymi, gdyż może posiadają swoje ulubione piosenki, które w szczególny sposób są związane z ich związkiem. Kamerzysta na wesele może być polecony przez znajomych.


W wolnej chwili

Jeśli pragniesz mieć oryginalne dekoracje w domu, dowiedz się, co można kupić

Obraz
Przygotowane przez: http://demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl
Każdy człowiek marzy, aby jego mieszkanie było pięknie urządzone. By było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Miało własny styl. Na to wszystko wpływa umeblowanie, dodatki, kolor ścian, przepuszczalność światła. Częstokroć jednak to drobnostki w dekoracji decydują, czy dom posiada w sobie to „coś”.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.