Jak nabyć idealny pierścionek zaręczynowy?

Pragnąc nabyć idealny zaręczynowy pierścionek konieczne będzie podjęcie paru decyzji, m.in. dotyczących odcienia złota, fasonu, Rozmiaru, a także typu kamienia.


Na pewno trzeba zwrócić uwagę, jaki kolor precjozów nosi na co dzień oblubienica.
obrączki
Przygotowane przez: Tarsmak
Podpatrzone na: Tarsmak


świadomość
Przygotowane przez: Giant Polska


Jeśli kobieta preferuje srebro, proponujemy ażeby pierścionek wykonany był w białym złocie, tak by współgrał z resztą biżuterii. Jeżeli jednakże jest fanką klasycznej złotej biżuterii, bez wahania można wybrać pierścionek żółto-złoty. Pierścionki z dwubarwnego złota rekomendujemy kobietom bez określonych priorytetów, co do zabarwienia biżuterii. Podczas wyboru fasonu trzeba kierować uwagę na styl biżuterii noszonej noszonej przez kobietę. W przypadku drobnej, proponujemy elegancki jak też dyskretny model pierścienia. Klasyczny pierścionek zaręczynowy z centralnie umieszczonym brylantem w oprawie szatonowej, to doskonały wybór, który sprawdza się za każdym razem.

Poczekaj sekundę! Zainteresował Cię artykuł? Masz chęć na dalsze informacje (https://hokuspokus24.pl/)? To miłe. Wejdź w ten link i przekieruj się do witryny z detalami na omawiany temat.

W tym fasonie kamień najcudowniej odbija światło, sprawiając, iż jego blask będzie perfekcyjny. Wybierając taki wzór możemy mieć pełne przekonanie, że wręczany pierścionek spodoba się przyszłej narzeczonej.


Dla Pań lubiących większą biżuterię, dobrym wyborem będzie pierścionek (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne-464.html) posiadający wyszukane, odważne kształty. Może to być fason z jednym kamieniem i fantazyjną szyną bądź pierścionek wielokamieniowy. Odpowiednie będą też modele z kolorowymi kamieniami szlachetnymi w sąsiedztwie brylantów.
W naszym kraju przyjęło się, iż pierścień zaręczynowy wkłada się na serdeczny palec prawej ręki, z kolei w dniu przyrzeczenia wkłada się go na lewą rękę, a jego miejsce zajmuje obrączka.
2020-06-22 07:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.