iluzoryczna gra - jak odnaleźć właściwe miejsce?

Escape room to wirtualna gra. Zadaniem gracza jest ucieczka z zamkniętego pomieszczenia. Sposobność taką gracz dostaje po rozwiązaniu wszelkich łamigłówek i rebusów. Łamigłówki przed komputerem są bardzo wymagające i frapujące, a to pozwoliło na osiągnięcie ogromnego popytu wśród graczy posiadających komputery, smartfony, czy tablety. Zabawa stała się faktycznie realna i gracz sprzed ekranu komputera może wkroczyć osobiście do zagadkowego pokoju i spróbować swoich sił, stwierdzić, czy sprosta zadaniu i zniknie z pokoju przed ustalonym czasem.

Gdynia
Przygotowane przez: faxepl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Escape room Gdynia to duża ilość pokoi i każda grupa chętnych może odnaleźć coś perfekcyjnie dobranego do własnych zainteresowań.

Absorbuje Cię ta kwestia? Kliknij ten link oraz przeczytaj, jak podchodzi do tego tematu inny redaktor w treści (https://lot.com/bilety-lotnicze/loty-z-warszawy-do-budapesztu) swego wpisu!

Pokoje potrafią zarówno intrygować, zabawiać jak i napędzać strachu, toteż arsenał odczuć w czasie zabawy jest duży i spełni każdego pasjonata przygód i nowych wrażeń. Każdy sprecyzowany pokój to całkowicie inna forma zabawy - Twórcy zadbali o to, żeby rozgrywka była ciekawa, oryginalna i stawiała wyzwania do samego finału gry. Dzieje opisane na miejscu są opisywane w taki sposób, by gracze mogli w najwyższym stopniu wczuć się w swoją rolę i zapomnieć o wszystkim innym poza pokojem. Każdy pochopny ruch może sprawić, że nie będzie można wyjść z pomieszczenia escape room.


W wolnej chwili

Wybieramy się na obóz

Panna młoda
Przygotowane przez: NIrwana Foto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czerwiec oraz maj to idealne miesiące aby wybrać się na obózk – noce są ciepłe, natomiast dni słoneczne. Pogoda i budząca się do życia przyroda zachęcają do spędzenia chociaż paru dni urlopu na łonie natury.


Aby w czasie takiego wyjazdu odpowiednio wypocząć, trzeba dokładnie przemyśleć, co ze sobą wziąć, by niczego nam nie brakło.

Gdańsk
Przygotowane przez: zeesenboot
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdańsk to rozrywka dla bliskich kompanów, znajomych z pracy, a nawet całej rodziny. W ten nietypowy sposób można zacząć także wieczór kawalerski, albo panieński i postawić na emocje, jakie nie są osiągalne każdego dnia. Uczestnictwo w tej grze może być doskonałym upominkiem okolicznościowym.
Escape room trafił do Polski niedawno, lecz jest już osiągalny w wielu miastach. Chociaż w kraju jest dalej niusem, to rozrywka ta bije rekordy popularności na całym świecie. Należałoby przed rezerwacją przejrzeć wszystkie oferty, jakie są podzielone na parę kategorii. Przed przystąpieniem do gry warto znać cenę pokoju, czas przeznaczony na ucieczkę, poziom trudności i minimalną, oraz optymalną ilość osób określoną na dany pokój. Nowa rozrywka w tajemniczym pokoju będzie na pewno zadowalająca i przyniesie dużo niezapomnianych i pozytywnych wrażeń -
2020-01-23 19:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.