Z jakiego powodu kupno sukienki komunijnej bywa obecnie nieco dyskusyjną czynnością

Mimo że do zimowej pory pozostało tak czy owak całkiem sporo czasu, a wiosna jest jeszcze bardziej odległa, to niektórzy rodziciele już rozpoczęli żywiołowe przygotowania do komunijnej uroczystości. Rezerwację sali restauracyjnej lepiej nie odkładać na ostatni dzwonek. Te bardziej szykowne i jednocześnie całkiem tanie lokale z początkiem kolejnego roku mogą być już dawno zabukowane, także na zabawy weselne lub imieninowe. Podobnie sprawa się ma w przypadku garderoby - o dziewczęce suknie komunijne bądź chłopięce wdzianka trzeba zatroszczyć się stosunkowo wcześniej, aby potem zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu.
pierwsza komunia święta
Przygotowane przez: LisaThumann
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Na poranek w dniu pierwszej komunii dziewczynki czekają z wielkim utęsknieniem. Wtedy otrzymają przecież liczne i wartościowe prezenty od rodzicieli i od zaproszonych członków dalszej rodziny, a także będą mogły w końcu włożyć piękne sukienki. A jak wyglądają te standardowe suknie komunijne? Są oczywiście w śnieżnobiałym kolorze i z biegiem lat coraz bardziej zaczynają przypominać suknie ślubne bądź balowe (na www pełna oferta na alby komunijne). Z tej właśnie przyczyny niektóre społeczności zwracają słuszną poniekąd uwagę, że takie ubranka powinny być bardziej oszczędne w dodatkach, uszyte bardziej na kształt mnisich habitów. Z jakiej przyczyny obecnie to jednak z przepychem udekorowane suknie biorą górę nad obowiązującą przed laty powściągliwością w wyborze garderoby na kościelne uroczystości? Sprawdźmy!


W wolnej chwili

Ten moment okazuje się niezwykły dla twej córki, powinna doprawdy pięknie wyglądać!

komunia
Przygotowane przez: Wojciech Doganowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Każdego roku w maju w polskich kościołach odbywają się uroczystości, w czasie których dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. To podniosła chwila, kiedy dziecko pierwszy raz może całkowicie brać udział w mszy świętej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.