Dużo osób, które posiadają bardzo trudną prace, chce od czasu do czasu odreagować napięcia i po prostu się wyżyć

Jeżeli ktoś kocha adrenalinę oraz sporty zręcznościowe, to na pewno słyszał choć raz o paintballu. Wydaje się to być w obecnych latach bardzo modny sport.


stół przygotowany na przyjęcie na dworze
Przygotowane przez: Sigfrid Lundberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W szczególności dla ludzi, którzy mają stosunkowo stresujące życie. Są w stanie wówczas na kilka godzin odciąć się i wyszaleć.


Paintball jest dyscypliną szalenie wymagającą. Nie można się tam zrelaksować, przymknąć oczy i najzwyczajniej w świecie nic nie musieć. Dyscyplina ta potrzebuje ogromnego skoncentrowania oraz samodyscypliny. Należy wytężyć uszy i oczy. Jednak, jest to zupełnie inny typ koncentracji niż potrzebujemy w pracy, szczególnie takiej poważnej jak sędzia czy lekarz. Jeszcze jakiś czas temu modny był tradycyjny paintball, w którym używano zwyczajnych kulek. Były one wystrzeliwane z ogromną siłą i dlatego zazwyczaj powodowały na ciele grających krwiaki.

Nie możesz się doczekać nowych intrygujących wpisów na ów temat? Mamy do Ciebie fantastyczną informację - klikaj w ten link i rozkoszuj się czytaniem.

Zwykle najczęściej przeszkadzało to paniom, które do pracy muszą chodzić w spódnicach. Dlatego wynaleziono nową odmianę - paintball laserowy.


W wolnej chwili

Wybieramy się na obóz

Panna młoda
Przygotowane przez: NIrwana Foto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czerwiec i maj to doskonałe miesiące by wybrać się na obóz – noce są dosyć ciepłe, natomiast dni pełne słońca. Aura a także budząca się do życia przyroda ośmielają do spędzenia chociaż paru dni urlopu na łonie natury.


Ażeby podczas takiego wyjazdu odpowiednio odpocząć, trzeba gruntownie przemyśleć, co z sobą zabrać, aby niczego nam nie zabrakło.


stomatolog
Przygotowane przez: jamesvandyke
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Jeżeli interesuje nas paintball laserowy Wrocław jest miastem, gdzie bez problemu jesteśmy w stanie zapisać się na taką zabawę. Trwa to zwykle do kilku godzin. Mamy możliwość zabukować teren dla swojej grupy przyjaciół i świetnie się bawić. Możemy też dołączyć do nieznanych ludzi.


Strzelanina będzie zapewne zacięta, ponieważ pojawi się w naszej krwi adrenalina. Choć oczywiście możemy całość potraktować jak rewelacyjną zabawę z ogromną ilością podchodów, strzałów, wycofywania się i koniecznie głośnego śmiechu
2018-12-17 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.