Wiosna oraz lato to okres, kiedy chętnie spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Słoneczna i ciepła pogoda zachęca do rozmaitego typu zabaw pod chmurką, a wspólny piknik to doskonała okazja, aby lepiej poznać sąsiadów.

Pyszne jedzenie

matka z córką, piknik, natura
Przygotowane przez: Otmuchów
Podpatrzone na: Otmuchów
Piknik z reguły kojarzy się z pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Jeżeli w wybranym przez nas miejscu nie ma stolików z ławkami, tak samo świetnie sprawdzą się koce rozłożone na trawie. W takich warunkach jednak łatwo o nieoczekiwany wypadek i stłuczenie talerza tudzież szklanki, tak więc dużo lepszym wyjściem okażą się naczynia z plastiku i papierowe kubki, które znaleźć można w każdym markecie. A co zrobić do jedzenia? Żeby ułatwić sobie nieco jedzenie „na kolanie” można zrobić smaczne i kolorowe kanapki, a na deser zaproponować owoce. Jeśli masz taką możliwość, możesz także rozpalić grilla bądź ognisko. Upieczone własnoręcznie kiełbaski niewątpliwie będą pyszne, a ruch na świeżym powietrzu na pewno zaostrzy apetyt. Będzie to jedna z największych atrakcji dla dzieci.


Zabawy na świeżym powietrzu

W wolnej chwili

Czy człowiek żyje jedynie swoją pracą? Niestety, czasem tak może się zdawać, całe szczęście tak nie jest. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

impreza firmowa
Przygotowane przez: Rob DiCaterino
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie samą pracą człowiek żyje, zdajemy się myśleć siedząc kolejny dzień w pracy. Zwłaszcza taka myśl pojawia się w poniedziałek, najprawdopodobniej najgorszy dzień w tygodniu, gdy jesteśmy po weekendzie, gdy cieszyliśmy się wolnością i życiem. Tego typu myśli pojawiaj się także pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, kiedy już pracujemy troszkę mniej uważnie, ponieważ myślimy właśnie o weekendzie. Z drugiej strony praca to właściwie nie tylko siedzenie w biurze po 8 godzin!


Piknik z przyjaciółmi rzecz jasna nie musi ograniczać się wyłącznie do jedzenia i wylegiwania się. Jest to też świetna okazja do różnego typu zawodów sportowych. Wyścigi w workach, pomysłowy tor przeszkód, czy przeciąganie liny to na ogół klasyczne elementy tego typu imprez, jakie angażują do wspólnej zabawy zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Wystarczy tylko podzielić się na drużyny i można rozpocząć rywalizować. Można jednocześnie zafundować nagrody rzeczowe dla zwycięskiej grupy oraz nagrody pocieszenia dla zawodników, którym nie udało się zdobyć miejsca na podium- polecamy producentów.

medal, nagroda, trofeum
Przygotowane przez: Engyles
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Warto więc wcześniej zweryfikować, czy w naszym mieście nie odbywa się produkcja medali. Ciekawie zaprojektowana nagroda będzie świetną pamiątką, a ponadto nieodzownie kojarzy się ze sportem. Producent odznak na pewno doradzi też, jaki wzór wybrać, jeśli chodzi o nagrody pocieszenia. Najlepiej, gdyby były one spójne stylistycznie, z upominkiem dla zdobywców podium. Warto rozpocząć poszukiwania od internetu. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać konkretną frazę, na przykład „produkcja medali” czy też „producent odznak”. W ten sposób prześledzimy poprzednie realizacje danej firmy i łatwiej podejmiemy decyzję- jak wyprodukować medal ?.
2018-01-18 11:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.