Kwestia wręczania prezentów zawsze jest problematyczna. Czemu tak właśnie jest? Czy można do tego jakoś podejść?

Prezenty, ach te wszystkie upominki, chciałoby się podsumować, gdy widzimy, co można kupić najbliższej osobie. Czasem są to przedmioty powszechne, przykładowo pomocne w kuchni lub w domu, czasami stawiamy na wygląd i nabywamy jakąś odzież czy „błyskotki”. Wszystko oczywiście jest zależne od tego, komu to kupujemy, w jakich również jesteśmy kontaktach z osobą obdarowywaną. Niekiedy nawet liczą się same życzenia, ponieważ najważniejsza jest pamięć o kimś. Niby tak, lecz z drugiej strony każdy z nas lubi dostać jakiś prezent. Niby tak nie twierdzimy, ale przecież to po prostu przyjemne i najzwyklej fajne.
prezent
Przygotowane przez: Glitter
Podpatrzone na: Glitter
Przed taką deklaracją będą bronić się pewnie panowie, dla których obdarowywanie kogoś – owszem, ale już dostawanie prezentów raczej nie. Oczywiście podchodzą tak do tego oficjalnie, lecz jak to prywatnie możemy domniemywać, iż gdzieś w głębi dłuższy tego pragną. Tak samo łatwiej facetowi kupić prezent (przejdź do serwisu z oryginalnymi prezentami: http://www.giftdeco.pl/) dla mamy czy prezent dla dziewczyny, niż przykładowo sprezentować coś koledze - prezenty dla mamy na stronie prezentokracja.pl. Faceci załatwiają to raczej w inny sposób, zapraszają kumpla na piwo i nie bawią się w żadne prezenty.


W wolnej chwili

Zmysłowe gadżety to coś, co może dodać nieco wariactwa każdej parze

erotyka
Przygotowane przez: Magdalena Roeseler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Obecnie wolny dostęp do gadżetów erotycznych wywołał, że temat ten nie jest już tabu i ludzie chętnie dzielą się zaznaniami z bogatymi akcesoriami. Zdecydowanie jest to coś, co może stanowić aspekt terapii czy ulepszenia kontaktów między dwójką osób i wnieść sporo przyjemności do łóżka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.