Jeśli pragniesz mieć oryginalne dekoracje w domu, dowiedz się, co można kupić

Każdy człowiek chce, aby jego mieszkanie było pięknie urządzone. Aby stało się wyjątkowe jak również jedyne w swoim rodzaju. Posiadało własny styl. Na to wszystko wpływa wybór mebli, dodatki, kolor ścian, przepuszczalność światła. Częstokroć jednakże to drobnostki w dekoracji decydują, czy dom ma w sobie to „coś”.

Obraz
Przygotowane przez: Dennis Jarvis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wiele lat temu w naszym kraju popularne były obrazy. Najpierw poszczycić się nimi mogli tylko bogaci. Arcydzieła popularnych artystów były nie do zdobycia. Z czasem i w mniej zamożnych domach pojawiały się obrazy i grafiki. Niezmiennie jednak były to pojedyncze dzieła. Jeśli w danym domostwie można było zobaczyć obraz, w innym identycznego być nie mogło.

W obecnych czaach jest odmiennie. Elektronika poszła do przodu i dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy powielać dane rzeczy. Pierwotny obraz nadal będzie jeden jedyny, lecz jego odwzorowań można uzyskać tysiące. Wydruk na płótnie to już standard - oferta wydruków na płótnie. Jeżeli ktoś marzy by posiadać we własnym domu dzieło słynnego artysty, może je zamówić nawet przez Internet (oczywiście kopię dzieła). Starczy, że doda ramy drewniane i ścianę przyozdobi Salvador Dali (Salvador Dali reprodukcje), Gustav Klimt bądź Rafał Olbiński.

W wolnej chwili

Dowcipne gadżety jako prezent

śmiech
Przygotowane przez: Donnie Ray Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujesz pomysłu na podarek trafioną niespodzianką jest oryginalny a w dodatku humorystyczny kubeczek, koszulka bądź poduszka czy ręczniki reklamowe z nadrukiem. Jest wiele przedsiębiorstw, które proponują tego rodzaju usługę. Wszyscy uwielbiają takie gadżety, rozśmieszają, a przede wszystkim są miłym gestem.


Niezwykle cieszącym się popularnością sposobem ozdabiania domu, są… zdjęcia. Tak, zwykłe, znane wszystkim fotosy. Jednak miast stawiać je na półkach, wiesza się je na ścianach. Wydruk na płótnie określonej fotografii można zakupić w sieciowych sklepach fotograficznych lub przez Sieć internetową.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.