Uczucie, związek i pomyślność we dwoje.

Nie łatwo nie zgodzić się z tymi, którzy wygłaszają peany, opowiadając o zadowoleniu we dwoje. Zadowalający i pełen wrażliwości związek, to jedna z fajniejszych rzeczy w życiu. Większość z nas ma ogromną potrzebę afiliacji i przywiązania społecznego. Dlatego też, na ogół chętnie i bez problemu nawiązujemy znajomości, ale jak wyszukać chłopaka uk i utworzyć więzi, które przetrwają długie lata . Nie lubimy uczucia odseparowania i niezrozumienia. Zwłaszcza pracując na obczyźnie.
romantyczna róża
Przygotowane przez: Kumar's Edit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach pielęgnujemy nawet szkodliwe dla nas relacje, aby tylko kogoś mieć. Uwielbiamy przecież towarzystwo innych ludzi . Z ochotą współtworzymy zespoły również dlatego, że prościej jest nam spełniać własne zamierzenia, dążenia i przedsięwzięcia. Ogromne ilości naszej energii, uczuć i rozumu koncentrujemy wokół związków z innymi: z rodzicami, sympatią, ze znajomymi. I niestety z trudem uświadamiamy sobie niepowodzenie w relacjach z innymi. Zatem warto byłoby się przypatrzeć temu, jak realizuje się relacje, jak się w nich funkcjonuje, czy potrafimy budować poprawne stosunki ludzkie, czy umiemy czerpać z podpory innej osoby. Dla zainteresowanych - polishhearts.co.uk/pl/a/szukam_chlopaka_uk.


W wolnej chwili

O ślubie rozmawia spora grupa zakochanych par - będzie to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu

Urządzenia
Przygotowane przez: Martin Brigden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Oświadczyny są przepiękną chwilą, która zostaje w pamięć na długo. Zakochani cieszą się i są nieziemsko zakochani. Po tym dniu zaczynają planować wesele.


Większość par w momencie zaręczyn myśli o ślubie tylko w miły sposób.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.