Uczucie, związek i pomyślność we dwoje.

Nie łatwo nie zgodzić się z tymi, którzy wygłaszają peany, opowiadając o zadowoleniu we dwoje. Zadowalający i pełen wrażliwości związek, to jedna z fajniejszych rzeczy w życiu. Większość z nas ma ogromną potrzebę afiliacji i przywiązania społecznego. Dlatego też, na ogół chętnie i bez problemu nawiązujemy znajomości, ale jak wyszukać chłopaka uk i utworzyć więzi, które przetrwają długie lata . Nie lubimy uczucia odseparowania i niezrozumienia. Zwłaszcza pracując na obczyźnie.
romantyczna róża
Przygotowane przez: Kumar's Edit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach pielęgnujemy nawet szkodliwe dla nas relacje, aby tylko kogoś mieć. Uwielbiamy przecież towarzystwo innych ludzi . Z ochotą współtworzymy zespoły również dlatego, że prościej jest nam spełniać własne zamierzenia, dążenia i przedsięwzięcia. Ogromne ilości naszej energii, uczuć i rozumu koncentrujemy wokół związków z innymi: z rodzicami, sympatią, ze znajomymi. I niestety z trudem uświadamiamy sobie niepowodzenie w relacjach z innymi. Zatem warto byłoby się przypatrzeć temu, jak realizuje się relacje, jak się w nich funkcjonuje, czy potrafimy budować poprawne stosunki ludzkie, czy umiemy czerpać z podpory innej osoby. Dla zainteresowanych -


W wolnej chwili

O ślubie rozmawia spora grupa zakochanych par - będzie to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu

Urządzenia
Przygotowane przez: Martin Brigden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wręczenie pierścionka zaręczynowego są cudowną chwilą, która zostaje w pamięć na długo. Młodzi radują się i są szaleńczo zakochani. Po tym momencie zaczynają planować wesele.


Duża grupa zakochanych w momencie zaręczyn myśli o weselu tylko w miły sposób.

Szczęśliwe pary obopólnie aktywizują się umysłowo, uczą się od siebie, mobilizują do wspólnego trudu, kreatywności i fantastycznej zabawy. Niewątpliwie odrobina odseparowania od czasu do czasu jest dobra i potrzebna każdemu, ale lepiej dla nas, aby nie był to nasz sposób na życie. Najistotniejsze to mieć świadomość kim się jest, mieć wiedzę na temat tego, co nas ukształtowało, jaki jest ten nasz uczuciowy bagaż, noszony od dzieciństwa, z domu rodzinnego. Należy uzmysłowić sobie nasze urazy, skrywane uczucia i marzenia. Wówczas wiemy czego chcemy i co nas w tym spowalnia, a to już połowa drogi do udanego, wzbogacającego związku.
2018-07-11 15:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.