Niełatwe rozmowy kochających się ludzi

Każdy z nas potrzebuje miłości i bliskości, są to jedne z najistotniejszych pragnień ludzkich, i to bez względu na wiek. W przypadku dzieci nie budzi to naszych kontrowersji. Nieco inaczej jest w przypadku dorosłych. Tutaj temat bliskości i miłości ociera się o tabu. Bardzo duże znaczenie ma tutaj płeć osoby, o wiele prościej jest bowiem kobietom objawiać własne uczucia niż ich partnerom. Oni - z racji swego wychowania - nie przywykli do oznajmiania swoich uczuć, co może prowadzić do spięć.
Stąd w związku zawsze warto rozmawiać, zwłaszcza o uczuciach. Trzeba powiedzieć iż prawdopodobnie nie będą to najłatwiejsze rozmowy, niemniej jednak niezbędne dla dobra związku. Niezwykle ważne jest by tego rodzaju rozmowy prowadzić w sytuacji, gdy obydwie strony są wypoczęte oraz mają na to odpowiednią ilość czasu.

Tak samo ważne, a nawet jeszcze ważniejsze będzie to w materii spraw intymnych. Rzecz jasna każdy ma swe upodobania w sprawach seksualnych. Kiedyś ktoś bardzo mądry stwierdził, iż wszystko może być możliwe pod warunkiem że obie strony wyrażą na jakieś pomysły zgodę. Powinna być to akceptacja wyraźna i nie budząca żadnych wątpliwości.

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej danych na innych stronach - znajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Zatem nie ma niczego szkodliwego w stosowaniu tak dyskusyjnych przedmiotów jak na przykład pejcz - jeśli obie strony tego pragną (tu przykłady dla zainteresowanych: pejcze i baty). Rzecz jasna należy zastrzec, że potencjalne cofniecie zgody musi być bezwzględnie respektowane.


W wolnej chwili

Mini spódniczki świetnie eksponują nogi

kobieta siedząca na parapecie
Przygotowane przez: Lies Thru a Lens
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Należy starać się o elegancki wizerunek. Nie ma znaczenia co się dzieje, panie ciągle chcą wyglądać elegancko, tak by podobać się samym sobie oraz kolejnym. To właśnie sprawia, że w ofercie ubrań dla kobiet możemy znaleźć sporo interesujących ofert, które mają powodować, że będą się one jeszcze lepiej czuły.

Aby zgoda na pewne zachowania seksualne była świadoma, nieodzowna jest wcześniejsza otwarta oraz spokojna rozmowa, bez używania prób nacisku, a już na pewno nieakceptowalny jest szantaż emocjonalny. Niestety, rozmowa o potrzebach cielesnych jest jedną z najbardziej kłopotliwych dla obu stron. Strona wychodząca z niecodzienną inicjatywą ma prawo spodziewać się odrzucenia z przyczyn swoich preferencji, natomiast druga strona może czuć się traktowana przedmiotowo, co nigdy nie jest przyjemnym uczuciem. Wynika stąd, że zanim zaczniemy poruszać tak subtelne zagadnienia, należy dobrze przemyśleć nie tylko argumenty, ale także sposób ich przekazania (nawet gdy tematem do rozmów ma być tak niewinny przedmiot jak dajmy na to pas do pończoch).
2019-08-30 13:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.