Co mieć na uwadze wybierając idealne zaproszenia na ślub albo na komunię dziecka?

Uroczystości rodzinne to wyjątkowo istotne wydarzenie, dlatego szykujemy się do nich już na parę tyg. bądź nawet kilka miesięcy wcześniej. Gdy zbliża się ślub bądź komunia naszego dziecka, szczególnym elementem przygotowań są zaproszenia. W jaki sposób wybrać perfekcyjne zawiadomienia o nadchodzącym przyjęciu, gdy na rynku mamy ich naprawdę szeroki wybór, toteż decyzja nie należy do prostych?
Czarne zaproszenia
Przygotowane przez: Graphic design 4ustudio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności dostosujmy zaproszenia na wesele od i komunijne do formy uroczystości. O ile Komunia na ogół przygotowywana jest w domu czy w restauracji i za każdym razem jest to gustowne przyjęcie, o tyle ślub może przybrać charakter balu albo zupełnie przeciwnie – luźnej imprezy w ogrodzie, co jest coraz popularniejszym rozwiązaniem wybieranym przez narzeczonych. Wówczas sprawdzą się zaproszenia zrobione na ekologicznym papierze, przewiązane lnianym sznurkiem. Bez względu na charakter zaproszenia zawsze warto jest zapakować je do koperty, aby było w znakomitym stanie, gdy będziemy rozdawać je gościom. Po drugie zaproszenie powinno być ładnie zaprojektowane. Znaczenie ma nie tylko grafika, ale również bezbłędność tekstu na nim umieszczonego. Warto jest parę razy przeczytać formułę, gdyż może się okazać, iż za pierwszym razem nie dostrzegliśmy literówki. Być może nie rzuca się w oczy, lecz niejeden gość z pewnością by zwrócił na nią uwagę i nie zrobiłaby ona na nim najlepszego wrażenia. Zaproszenie powinno być dopieszczone pod każdym względem, dlatego decydujmy się na sprawdzone drukarnie.

Ta solidna oferta (http://www.kaprys-art.pl/kontakt), którą przygotowaliśmy dla sympatyków omawianej kwestii, ma zbliżone informacje na to intrygujące zagadnienie - zobacz tutaj.

Co więcej znaczenie ma przydatność podanych na nim informacji. Poza podaniem miejsca uroczystości dobrze jest jeszcze dołączyć mapkę ze skrupulatnym wskazaniem miejsca imprezy, aby goście nie mieli problemu z dojazdem. Zamawiając zaproszenia z kolei trzeba uzgodnić dokładną cenę i termin, na który mają być gotowe, w szczególności gdy do zdarzenia coraz bliżej, a my musimy jeszcze poroznosić albo rozesłać zawiadomienia o nim. Z tego powodu nie pozostawiamy wszystkiego na ostatni moment, ponieważ w zamęcie i natłoku zadań możemy zapomnieć o pozostałych tak samo znaczących kwestiach. Jeśli będziesz mieć na uwadze nadmienione elementy, na pewno prościej ci będzie podjąć decyzję wybierając zaproszenia komunijne i ślubne (ładne zaproszenia komunijne tutaj). Najważniejsze jest, aby podobały się zainteresowanym osobom, a niewątpliwie oczarują także zaproszonych gości.


W wolnej chwili

Pociągające pomysły na przyjęcie ślubne dla oryginalnej Pary Młodej

wesele, sala weselna
Przygotowane przez: Derek Hatfield
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Polskie śluby były do dziś dnia zbyt rutynowe, na całe szczęście to się ulepsza - głównie dzięki wzrastającej popularności blogów z inspiracjami ślubnymi. Naświetlamy tutaj parę pomysłów na wesele, jakie pomogą Wam zaskoczyć gości , i dodatkowo całkowicie odejść od monotonii.
2019-05-15 15:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.