W jaki sposób ozdobić samochód ślubny?

Ślub jest bez wątpienia jednym z najistotniejszych momentów w życiu każdego człowieka, tym samym należy postarać się i zatroszczyć nawet o najmniejsze szczegóły. Istotne znaczenie mają odpowiednie dekoracje w kościele i na sali weselnej. Często zapomina się o ozdobieniu samochodu, którym jedzie się do ślubu, a szkoda, gdyż on również powinien mieć odświętny charakter.
bukiet ślubny na masce samochodu
Przygotowane przez: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com
Dekoracje na samochód przeważnie są kwiatowe. Malutkie bukieciki przyczepia się do karoserii samochodu stosownymi przyssawkami. Można je zamówić w tej samej kwiaciarni, w jakiej zamawia się bukiet ślubny, jednakże często jest to rzeczywiście kosztowna alternatywa. Te pary młode, jakie chcą zaplanować elegancki ślub i wesele, a jednocześnie muszą zmieścić się w pewnym budżecie, część dekoracji mogą wykonać samodzielnie. Na przykład, dekoracje ślubne można kupić w sklepach, które specjalizują się w sprzedaży tego rodzaju artykułów. W ich propozycji najczęściej znajdują się już pełne dekoracje, jakie można od razu zamontować bądź akcesoria do ich wykonania. Często nie są to żywe kwiaty, ale ich sztuczne odpowiedniki, jakie wyglądają również dosyć atrakcyjnie, a jednocześnie nie ma obawy, że po drodze dekoracja się zepsuje. W sklepach z dekoracjami można kupić jednak też same przyssawki, które dają możliwość na założenie ozdób na masce auta, a kwiaty wykonać samemu.

Zacznijmy od pierwszego sposobu. Kwiaciarnia na pewno podejdzie do sprawy kompetentnie. Decydując się na jej ofertę nie musimy się martwić, iż coś pójdzie na tak, a kwiaty nie dotrwają nawet początku ceremonii. Floryści florysta.net są znakomicie zaznajomieni z tematem, zatem wiedzą, które kwiaty wykorzystać, jak o nie zadbać oraz który bukiet będzie odpowiadać charakterowi danego kościoła. Jest to związane z kosztami, lecz niewątpliwie nie będą one tak duże jak inne nakłady, np. na salę weselną www.florysta.net, zaś w zamian nie martwimy się o rzetelne wykonanie usługi. I – co najważniejsze – będziemy usatysfakcjonowani.

para trzymająca się za ręce w kościele
Przygotowane przez: Marcin Łysak
Podpatrzone na: Marcin Łysak
Sklepy takie posiadają szeroki asortyment. Rzecz jasna będziemy mogli przyozdobić budynek zgodnie z własną inwencją twórczą, jednak nawał kolejnych spraw, które trzeba załatwić, mogą popsuć nam całą radość z tego zadania. Z tej przyczyny – jeśli nic nie powstrzyma nas od wyroby tej opcji – warto jest przeanalizować temat udekorowania kościoła razem z innymi młodymi. Dzięki temu ograniczymy nie tylko wydatki, które musimy opłacić, lecz również cenny w tym gorącym okresie czas


W wolnej chwili

Pamiętajmy o fotografie weselnym

Tradycje weselne
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu
Jeżeli czytasz te słowa, oznacza to, że dzień ślubu jest dopiero przed Tobą i właśnie jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to wiele przygotowań, godziny dyskusji i wiara, iż nasze wesele będzie długo wspominane przez gości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.