Jak zorganizować czas wolny? Jakiego typu zajęcia są najbardziej odpowiednie, by umilić takie momenty?

Każdy z nas niekiedy pragnie odskoczni od codzienności, czegoś innego niż takie same obowiązki. Jest bardzo dużo możliwości, ażeby właśnie jakoś sobie to odreagować, a jedną z bardziej właściwych jest zdecydowanie się na jakąś grę, która umili nam czas wolny.


Które jednakże wybrać gry, jakie będą najlepsze? Wybór jest faktycznie duży, lecz na pewno dobrze wspomnieć o dwóch szczególnie interesujących, wyjątkowych grach.
wysokie napięcie gra
Przygotowane przez: Frank Kovalchek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Jedną z nich jest kawerna gra jedna z bardziej rozpoznawalnych na świecie. Już od lat okupuje wysokie miejsca w wielu rankingach i faktycznie nikogo to nie dziwi. Jest to gra najlepsza dla zwolenników gier ekonomicznych, lecz również mechaniki worker-placement.


W tej grze jesteśmy głową rodziny, krasnoludem, jaki żyje w górach. Rozpoczynamy przygodę, w trakcie której każdy z naszej rodziny będzie kolejnym pionem, jaki robić będzie kolejne akcje. Tak samo na uwagę zasługuję kolejna pozycja, taka jak wysokie napięcie gra bardzo ciekawa i ceniona przez grono osób. Podczas takiej gry licytujemy elektrownie, jak atomowe oraz wiatrowe, które w dalszej kolejności wykorzystujemy do podłączania miasta do swojej sieci energetycznej.


Pewne typy elektrowni potrzebują dość specyficznych surowców, takich jak węgiel czy uran, zaś ich cena i dostępność dosyć pokaźnie zmienia się na rynku. W takiej grze więc trzeba liczyć na zmysł strategiczny, jaki przydaje się także w prawdziwym życiu.
Uzupełnieniem gier są określone dodatki, jak koszulki na karty, dzięki czemu są one zawsze w dobrym stanie. Warto kupować gry już z tymi dodatkami, dzięki czemu uda nam się zachować ich dobry stan przez długi czas.
2017-09-18 06:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.