Alternatywne pomysły na spędzenie wolnego czasu z własną rodziną

Przy okazji wszelkiego rodzaju okazji zazwyczaj we wszystkich naszych domach powtarza się niemal ten sam schemat - rodzina zazwyczaj spotyka się przy wspólnym stole, co roku rozmawiając o tym samym, a dodatkowo co roku jedząc te same potrawy.
tableau - sport
Przygotowane przez: Your Best Digs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Jeśli masz już dosyć tego rodzaju spędów rodzinnych, chciałbyś przełamać ten schemat i zrobić coś szalonego, teraz mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak zrobić coś szalonego!


Rozwiązania na Wielkanoc


Wprawdzie zimowisko w górach na pewno nikogo nie zadziwia, czy myślałeś jednak kiedyś o tym, aby spędzić w górach również Wielkanoc? Taki parodniowy wyjazd z bliską rodziną może być świetnym sposobem na spędzenie tych akurat świąt. Oczywiście sporo zależy od tego, kiedy konkretnie w danym roku są święta i jaka dokładnie będzie pogoda, jednakże ostatnimi czasy zwykle to Wielkanoc jest bardziej zimowa niż Boże Narodzenie ((sprawdź więcej)). Wielkanoc w górach to zresztą nie tylko nasze góry, lecz również możliwość wyjechania za granicę - na przykład we Włoszech sezon narciarski co roku trwa niemalże do początku maja! Połączenie paru dni wielkanocnych z kilkoma dodatkowymi dniami wolnego to na pewno znakomity pomysł na Wielkanoc (wybierz nadmorskie miasta na spędzenie wielkanocy) w górach na nartach czy snowboardzie - dużo więcej przeczytasz na tej stronie.


podróże
Przygotowane przez: Jarosław Pocztarski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Pomysły na Boże Narodzenie


sezon
Przygotowane przez: Kris Duda
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Oczywiście zimą także możecie wybrać się w góry, jednak my bez wątpienia polecamy wybranie trochę cieplejszego kierunku. Jeżeli chcesz się odciąć od panującej w kraju szarugi i mrozu, wtedy świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szczególnie wyjazd w któreś ciepłe kraje.
Jeśli się na to zdecydujesz, wówczas bez wątpienia nie będziesz żałować swojej decyzji i bez wątpliwości będziesz wspominać te święta jako jedne z najlepszych świąt Bożego Narodzenia w całym swoim życiu!
2018-06-25 12:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.