Szlachetne złoto czy tytan? Dobieramy ślubne obrączki

Organizacja własnego wesela to autentyczne wyzwanie, które absorbuje mnóstwo czasu a także energii. Narzeczeni muszą wykazać się nie lada cierpliwością przy wyborze tak koniecznych elementów uroczystości ślubnej jak stroje ślubne czy obrączki ślubne. Zachęcamy do skorzystania ze wskazówek naszego przewodnika i świadomego doboru obrączek, które mają być znakiem Waszej miłości i zawartego związku małżeńskiego.

ślub
Przygotowane przez: Franz Johann Morgenbesser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zgodnie z obyczajem obrączki nabywa pan młody. Najbardziej popularne wzory obrączek to te bez zdobień, gładkie sporządzone z żółtego złota jakie dostępne są praktycznie "od ręki" (bardzo pomocna strona, warto zajrzeć). Możemy je bowiem odebrać w ciągu 24 godzin. W przypadku obrączek wykonywanych na zamówienie czy ozdabianych fantazyjnymi fragmentami trzeba poczekać parę tygodni. W okresach, gdy zawieranych jest najsporzej małżeństw, czas ten może się wydłużyć. Stąd złóżcie wizytę jubilerowi nie później niż 2 miesiące przez przyrzeczeniem. Kształt (trzy przekroje do doboru), wielkość (najczęściej 3 lub 5 mm), typ kruszcu a także metoda wykończenia (satynowanie, polerowanie) - są to cechy, które stosownie do gustu oraz wymogów można bez ograniczeń zestawiać, tworząc wyśniony wzór obrączki. Nadto możesz również zdecydować się na obudowanie w niej jednego bądź paru brylantów, co nada jej niepowtarzalny charakter, lecz też podniesie cenę. Dużym zainteresowaniem cieszą się również obrączki (dowiedz się więcej o sale weselne podkarpackie) ślubne klasyczne - polerowane, półokrągłe, albo płaskie.

W wolnej chwili

Już teraz zaprojektuj i poślij zaproszenia na komunię, żeby Twoi krewni zdążyli sobie zaplanować ten relewantny dzień

dzieci komunijne
Przygotowane przez: John Ragai
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Planowanie ślubu jest tożsame z obowiązkiem zaplanowania najróżniejszych elementów, jak na przykład wynajem sali weselnej, uszycie sukni ślubnej czy ustalenie menu. Ważne jest także, aby wybrać właściwe zaproszenia ślubne, które spodobają się wszystkim adresatom. Jeżeli zdecydujemy się na niebanalne projekty, zaproszenia na pewno staną się także jedną z wielu pamiątek ślubnych, upamiętniających najważniejsze wydarzenie w całym życiu.


Kruszec, z jakiego wykonywane są obrączki, musi być szlachetny, bowiem symbolizuje trwałość jak też czystość uczuć. Młodzi najchętniej wybierają złote obrączki strona firmyKamerzysta Bycze Filmy. Produkty z tego tradycyjnego kruszcu można bez trudności powiększać jak też zmniejszać. Złoto jest względnie trwałym surowcem, jednakże powierzchnia może się zarysować czy wycierać. Należy wtenczas oddać obrączki ślubne do jubilera, który wypoleruje je albo powtórnie nałoży mat i znowu będą wyglądać jak w dniu przyrzeczenia. Modne są też zestawiania dwóch różnych kruszców w jednym wzorze, a więc na przykład białego a także żółtego złota.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.