Jaką biżuterię ofiarować swej kobiecie – przewodnik

Panie kochają wkładać biżuterię, natomiast jeszcze bardziej lubią ją dostawać od swoich gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas częstokroć obcy oraz tajemniczy, lecz to nie przyczyna by się wycofywać! Przyszykowałem dla Was parę zasad, jakimi można się kierować kupując biżuterię swoim kobietom.


A więc postanowiłeś, że tym razem podarujesz swej kobiecie biżuterię.


biżuteria online


Nike CTR 360
Przygotowane przez: Vernon Chan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Dowcipne gadżety jako prezent

śmiech
Przygotowane przez: Donnie Ray Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeżeli poszukujesz pomysłu na podarek trafioną niespodzianką może być oryginalny a w dodatku humorystyczny kubeczek, koszulka lub poduszka czy ręczniki reklamowe z inskrypcją. Jest sporo firm, które proponują tego rodzaju usługi. Wszyscy kochają takie gadżety, rozweselają, a przede wszystkim są sympatycznym gestem.


Jeśliby to były zaręczyny, sprawa byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tutaj niezwykle ograniczony wybór. Jakkolwiek wszelakie inne okazje pozwalają na wybór prezentu z pełnej palety. A jest w czym wybierać: złoto, kolczyki srebrne, platyna, kolczyki, kolie, bransolety, rubiny, perły … Głowa boli! Co gorsza kosztowności, jak większość fragmentów kobiecego stroju, podlega silnym wpływom mody zobacz pełną propozycję na tej stronie. Dlatego trudno tutaj mówić o bezwzględnej i uniwersalnej klasyce. Warto na początek spojrzeć wstecz po czym poszukać inspiracji w czasach naszych babć i dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tu kardynalną zasadę: biżuterię wręcza się wyłącznie kobietom bliskim. Będzie to głównie wybranka serca, lecz także rodzicielka, siostra czy córeczka. Biżuteria to bowiem nadzwyczaj zobowiązujący podarunek. Kobieta, jaka nie czuje się związana z mężczyzną oferującym jej biżuterię, może, upominek zwrócić.


malowidło - kobiety
Przygotowane przez: Jan Kraus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Druga reguła nawiązuje do niewieściej klasy, w której obowiązuje zasada umiaru i współbrzmień. Wybierając biżuterię dla swojej wybranki, pamiętaj, iż nawet jeśli Twoje uczucie jest płomienne, podarek nie musi krzyczeć. Tego typu ozdoby będą bardziej kropką nad „i” niż podstawowym punktem programu.


Mają uwydatniać i uzupełniać krasę, nie zaś ją przyćmiewać. Toteż od rozmiarów i ilości ozdób, ważniejsza będzie jakość zrealizowania jak też użyte półprodukty. Dzisiaj dostępna jest też biżuteria online - w internecie jest pełno biżuterii online.
2017-09-18 06:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.