Jakie buty wybrać na letni wyjazd? Wybieramy spośród wielu typów

Sklepowy wybór zawsze jest spory. Lato w Polsce bywa psotne, dlatego należy mieć pełen „zapas” obuwia. Jakie buty wybrać na nadchodzące lato, aby włożyć je do walizki i mieć co nosić?


kolorowe trampki
Przygotowane przez: AWBUD Wyroby Betonowe
Podpatrzone na: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
kolorowe trampki
Przygotowane przez: Bitterroot
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Oczywiście nie jest łatwo przewidzieć prognozę na lato, ponieważ bywa ona kapryśna. Czasami wyjazd mija pod znakiem sandałków, a czasem kaloszy. Warto pomyśleć wcześniej, jakie butki dokupimy i weźmiemy, aby nie mieć modowej wpadki i żeby być przygotowanym na każdą pogodę. No i oczywiście żeby potrafić domknąć walizę. (przeniesiony tutaj) W ostatnim czasie modne są niskie kaloszki, jakie pozwolą oszczędzić miejsce, a równie dobrze pełnią swoją rolę i to w nie warto zainwestować gdy wyjeżdżamy w okolice, jakie przez swoją lokalizację są deszczowe. Jeśli pogoda jest w kratkę, na niedalekie wypady dobre będą też kolorowe trampki. Jeżeli mamy białe czy granatowe, będą nam pasowały do ogromnej ilości zestawów i idealnie wpiszą się również w marynarski trend. Sporą zaletą, jaką mają kolorowe trampki jest to, iż będą pasować też do dresówek czy krótkich spodenek, dlatego może to być para butów, z którą podczas wakacji nie będziemy się rozstawać. Do torby dobrze jest włożyć także delikatne baleriny. Jedna para w jasnym odcieniu musi nam się sprawdzić na spacery czy wyjścia. I naturalnie sandały – delikatne, srebrne czy karmelowe lub dość popularne ostatnio sandały z pomponikami. Sandały te rozpogodzą każdą stylizację i doskonale zdadzą egzamin w gorący dzień. Tu więcej: kolorowe trampki.


Jak widzimy przed wczasami należy pomyśleć o kilku parach, żeby nie kupować butów na wyjeździe na szybko i cieszyć się urlopem. Przeczytaj więcej: wpis.
2019-02-10 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.