Militaria online – akcesoria do samoobrony

W obecnych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Dotyczy to w szczególności mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Bywa, że nawet w bezpiecznych miejscach można natrafić na napastników. Jak się przed tym uchronić?
przekrój - muzyka
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Z jakiego względu warto?


Produkty przeznaczone do samoobrony mogą w znacznym stopniu zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Napastnik nierzadko liczy na to, że w prosty sposób uda mu się pozyskać telefon, czy portfel, bo wystarczy tylko po prostu zastraszyć daną osobę - to właśnie z tego względu tak często są nimi kobiety. Niekiedy zdarza się, że warto jest postawić się złodziejowi, w szczególności jeśli całe wydarzenie ma miejsce w okolicy często uczęszczanej przez przechodniów. Napastnik wówczas boi się, że inna osoba może utrudnić mu działania i nierzadko rezygnuje. Niestety, zdarza się w rzeczywistości i tak, że opór ze strony ofiary w praktyce budzi dużą agresję. Wówczas zdecydowanie lepiej jest oddać pieniądze, telefon, czy inną wartościową biżuterię, bowiem przecież życie ludzkie i zdrowie znacznie jest cenniejsze niż tego typu przedmioty. Jeśli natomiast okolica, w której mieszkamy tudzież pracujemy nie jest bezpieczna, dobrze jest zadbać na własną rękę o własne bezpieczeństwo i zakupić gadżet, jaki służyć będzie do samoobrony.


W wolnej chwili

Wypożyczanie stołów Warszawa oferuje w przystępnej cenie

statek na polskim morzu
Przygotowane przez: Marcus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
czasami okazuje się być tak, że przygotowujemy jakąś większą zabawę oraz braknie nam odpowiedniego wyposażenia. Miast kupować krzesła, czy stoły, z których potem i tak nie będziemy korzystać, musimy się zastanowić nad ich wypożyczeniem.


odzwierciedlenie - muzyka
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Obrona przed przestępcą

Długopis taktyczny Fisherpen to najlepszy przykład, że niewielkie nawet militaria mogą być bardzo funkcjonalne i praktyczne. Poznaj pełną ofertę na stronie CQB Przedmiot ten przypomina swoim wyglądem zwyczajny długopis, ale w momencie zagrożenia staje się wygodnym narzędziem obrony – można wykorzystując go założyć dźwignię, czy też uderzyć napastnika. Poza tym pewne modele mają dedykowaną końcówkę, przy pomocy której wybijemy szybę.

Popularny jest również gaz pieprzowy. W przypadku zagrożenia wystarczy po niego sięgnąć, aby zaskoczyć napastnika i zyskać czas na ucieczkę. Właśnie dlatego jest on, tak samo jak długopis taktyczny Fisherpen, skutecznym rozwiązaniem. To oczywiście przedmioty, jakie łatwo zmieścimy w kieszeni, a tym samym zawsze są pod ręką. Nawet jeśli ważne będą wręcz sekundy, w prosty sposób jest możliwość wyjąć go i skutecznie obronić się przed groźnym złoczyńcą. Tego typu gadżety można z łatwością kupić w punktach gwarantujących militaria. (link do wpisu) Tego typu akcesoriów jest faktycznie dużo, dlatego nie będziemy mieć problemów z kupieniem danego asortymentu.

2018-07-11 21:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.