Militaria online – akcesoria do samoobrony

W obecnych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Dotyczy to w szczególności mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Bywa, że nawet w bezpiecznych miejscach można natrafić na napastników. Jak się przed tym uchronić?
przekrój - muzyka
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Z jakiego względu warto?


Produkty przeznaczone do samoobrony mogą w znacznym stopniu zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Napastnik nierzadko liczy na to, że w prosty sposób uda mu się pozyskać telefon, czy portfel, bo wystarczy tylko po prostu zastraszyć daną osobę - to właśnie z tego względu tak często są nimi kobiety. Niekiedy zdarza się, że warto jest postawić się złodziejowi, w szczególności jeśli całe wydarzenie ma miejsce w okolicy często uczęszczanej przez przechodniów. Napastnik wówczas boi się, że inna osoba może utrudnić mu działania i nierzadko rezygnuje. Niestety, zdarza się w rzeczywistości i tak, że opór ze strony ofiary w praktyce budzi dużą agresję. Wówczas zdecydowanie lepiej jest oddać pieniądze, telefon, czy inną wartościową biżuterię, bowiem przecież życie ludzkie i zdrowie znacznie jest cenniejsze niż tego typu przedmioty. Jeśli natomiast okolica, w której mieszkamy tudzież pracujemy nie jest bezpieczna, dobrze jest zadbać na własną rękę o własne bezpieczeństwo i zakupić gadżet, jaki służyć będzie do samoobrony.


W wolnej chwili

Wypożyczanie stołów Warszawa oferuje w przystępnej cenie

statek na polskim morzu
Przygotowane przez: Marcus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
czasami okazuje się być tak, że przygotowujemy jakąś większą zabawę oraz braknie nam odpowiedniego wyposażenia. Miast kupować krzesła, czy stoły, z których potem i tak nie będziemy korzystać, musimy się zastanowić nad ich wypożyczeniem.


odzwierciedlenie - muzyka
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Obrona przed przestępcą

Długopis taktyczny Fisherpen to najlepszy przykład, że niewielkie nawet militaria mogą być bardzo funkcjonalne i praktyczne. Poznaj pełną ofertę na stronie CQB Przedmiot ten przypomina swoim wyglądem zwyczajny długopis, ale w momencie zagrożenia staje się wygodnym narzędziem obrony – można wykorzystując go założyć dźwignię, czy też uderzyć napastnika. Poza tym pewne modele mają dedykowaną końcówkę, przy pomocy której wybijemy szybę.

Popularny jest również gaz pieprzowy.

Kiedy będziesz potrzebować innych tego typu informacji na temat poruszany w niniejszym wpisie, to wejdź na stronę (http://www.lasezam.pl/) - niewątpliwie te materiały również Cię zainteresują!

W przypadku zagrożenia wystarczy po niego sięgnąć, aby zaskoczyć napastnika i zyskać czas na ucieczkę. Właśnie dlatego jest on, tak samo jak długopis taktyczny Fisherpen, skutecznym rozwiązaniem. To oczywiście przedmioty, jakie łatwo zmieścimy w kieszeni, a tym samym zawsze są pod ręką. Nawet jeśli ważne będą wręcz sekundy, w prosty sposób jest możliwość wyjąć go i skutecznie obronić się przed groźnym złoczyńcą.

Nieprawdopodobnie interesujący tekst, prawda? Jeżeli też tak sądzisz, to wejdź inne pomocne źródła (https://ilustris.pl/obrazy-w-ramach,2,5552), które wciągną Cię kompletnie.

Tego typu gadżety można z łatwością kupić w punktach gwarantujących militaria. (link do wpisu) Tego typu akcesoriów jest faktycznie dużo, dlatego nie będziemy mieć problemów z kupieniem danego asortymentu.

2020-10-08 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.