złożona treść książki Nieśmiertelni autorstwa Severskiego

Stajemy się społecznością, która czyta coraz to mniej. Dobra lektura ujmuje i aktywuje intelekt. Czytanie poprawia zdolność wysławiania się i daje wielką radość.


Nieśmiertelni Severskiego to jedna z trylogii byłego oficera wywiadu. Powieść jest wielopłaszczyznowa. Wątki przeplatają się, posiadając w pierwszej chwili niejasno wskazane punkty łączne. Przedstawiciele wywiadu angażują się w poważną akcję w Teheranie, gdzie mają zapobiec sporowi zbrojnemu, być może na miarę ogólnoświatową - http://fonopolis.pl/kryminal-i-sensacja.


Wątki toczą się początkowo każdy swoim torem. Badamy wypadki oczami kilku osób, monitorując nie tylko ich poczynania na gruncie zawodowym, ale i liczne perturbacje w życiu osobistym. Niełatwo połapać się od razu we wszystkim, stopniowo wkraczamy jednak w klimat wydarzeń, w przypadku których komplikacje wydają się być chlebem powszednim.


Powieść jest dynamiczna, wielowątkowa, cała wyraźnych osobowości i gwałtownych zwrotów fabuł. To wyborny thriller, osadzony w świecie szpiegów, napisany pod kątem oczekiwań współczesnego czytelnika. Nie brakuje w nim humoru, z reguły zabarwionego drwiną, a czasami szyderstwem. Realność jest w niej połączona z urojeniem, realizm z wyobraźnią, przynosząc w rezultacie atrakcyjną publikację.


W powieści Nieśmiertelni Severskiego z Fonopolis przedstawiciele wywiadu polskiego nie pracują, lecz służą, nie oglądając się na życie osobiste, zdrowie, pieniądze.


W wolnej chwili

Co mieć na uwadze wybierając idealne zaproszenia na ślub albo na komunię dziecka?

Zaproszenia ślubne
Przygotowane przez: http://www.freeimages.com
Podpatrzone na: http://www.freeimages.com
Uroczystości rodzinne to nad wyraz istotne wydarzenie, więc szykujemy się do nich już na parę tygodni bądź nawet kilka miesięcy wcześniej. Gdy zbliża się ślub bądź komunia naszej pociechy, szczególnym elementem przygotowań są zaproszenia. Jak zdecydować się na pierwszorzędne zawiadomienia o nadchodzącej imprezie, gdy na rynku mamy ich wyjątkowo bogaty wybór, dlatego decyzja nie należy do łatwych?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.