złożona treść książki Nieśmiertelni autorstwa Severskiego

Stajemy się społecznością, która czyta coraz to mniej. Dobra lektura ujmuje i aktywuje intelekt. Czytanie poprawia zdolność wysławiania się i daje wielką radość.
Nieśmiertelni Severskiego to jedna z trylogii byłego oficera wywiadu. Powieść jest wielopłaszczyznowa. Wątki przeplatają się, posiadając w pierwszej chwili niejasno wskazane punkty łączne.

Jeżeli szukasz podobnych materiałów na przedstawiany temat, to bez wahania zobacz to uzupełniające info - ono również będzie dla Ciebie wartościowe.

Przedstawiciele wywiadu angażują się w poważną akcję w Teheranie, gdzie mają zapobiec sporowi zbrojnemu, być może na miarę ogólnoświatową - .


Wątki toczą się początkowo każdy swoim torem. Badamy wypadki oczami kilku osób, monitorując nie tylko ich poczynania na gruncie zawodowym, ale i liczne perturbacje w życiu osobistym. Niełatwo połapać się od razu we wszystkim, stopniowo wkraczamy jednak w klimat wydarzeń, w przypadku których komplikacje wydają się być chlebem powszednim.


Powieść jest dynamiczna, wielowątkowa, cała wyraźnych osobowości i gwałtownych zwrotów fabuł. To wyborny thriller, osadzony w świecie szpiegów, napisany pod kątem oczekiwań współczesnego czytelnika.

Na tej stronie są bardzo ciekawe informacje, ale gdy chcesz zgłębić więcej, odszukaj także (https://sklepmuzyczny.pl/c,347-talerze-perkusyjne) pozostałe dane, które są dostępne tutaj.

Nie brakuje w nim humoru, z reguły zabarwionego drwiną, a czasami szyderstwem. Realność jest w niej połączona z urojeniem, realizm z wyobraźnią, przynosząc w rezultacie atrakcyjną publikację.


W powieści Nieśmiertelni Severskiego z Fonopolis przedstawiciele wywiadu polskiego nie pracują, lecz służą, nie oglądając się na życie osobiste, zdrowie, pieniądze.


Hamują ich naturalnie nieprofesjonalni szefowie i politycy, którzy niczego nie dostrzegają. Spora część osób w powieści jest ciekawa, przez co książkę jako powieść sensacyjną i szpiegowską czyta się z dużą radością.
2020-06-27 07:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.