Godny polecenia patent na romantyczny wieczór z ukochaną osobą

Przygotowując nastrojowy wieczór z bliską osobą, nie musimy silić się na awangardę. Powinniśmy postawić na elegancką restaurację i zaproponować jej romantyczną kolację. Najbanalniejsze patenty nigdy nie zawodzą. Klimatyczna restauracja i pyszne jedzenie to niezawodny pomysł, by oczarować bliską osobę.

Województwo dolnośląskie szczególnie może szczycić się licznymi pięknymi miejscami. Jakie możemy wybrać z atrakcyjnej oferty? Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce hasła: „romantyczna kolacja we dwoje Wrocław” lub „restauracja nad Odrą Wrocław”, a otrzymamy listę linków kierujących nas do serwerów internetowych różnych miejsc. Przeglądając je, zajrzyjmy przede wszystkim w galerię foto.
www.okwinebar.com/kolacja
Przygotowane przez: Nina Matthews Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zobaczymy, jak restauracyjka prezentuje się w środku, jakiego rodzaju używa zastawy oraz w jaki sposób jest ozdobiona. Powinniśmy wybrać na romantyczną randkę lokum, które wybrało prosty aranż, stonowane barwy i skromne ozdoby, np. niewielkie obrazy na ścianie. Natomiast stłumione źródło oświetlenia albo malutkie palące się świeczki to najłatwiejszy przepis na wyczarowanie romantycznego nastroju.


W wolnej chwili

Fotograf ślubny w Łodzi - jak zachować najpiękniejsze wspomnienia na zawsze?

para młoda w plenerze
Przygotowane przez: Zih Yang Lin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zdarzają się chwile, które chciałoby się zatrzymać na zawsze. Momentów wartych zastopowania jest tyle, ilu ludzi - każdy człowiek dożyje w swoim życiu czegoś, na myśl o czym będzie rodziło się w środku przyjemne uczucie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.