Godny polecenia patent na romantyczny wieczór z ukochaną osobą

Przygotowując nastrojowy wieczór z bliską osobą, nie musimy silić się na awangardę. Powinniśmy postawić na elegancką restaurację i zaproponować jej romantyczną kolację. Najbanalniejsze patenty nigdy nie zawodzą. Klimatyczna restauracja i pyszne jedzenie to niezawodny pomysł, by oczarować bliską osobę.

Województwo dolnośląskie szczególnie może szczycić się licznymi pięknymi miejscami. Jakie możemy wybrać z atrakcyjnej oferty? Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce hasła: „romantyczna kolacja we dwoje Wrocław” lub „restauracja nad Odrą Wrocław”, a otrzymamy listę linków kierujących nas do serwerów internetowych różnych miejsc. Przeglądając je, zajrzyjmy przede wszystkim w galerię foto.
www.okwinebar.com/kolacja
Przygotowane przez: Nina Matthews Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zobaczymy, jak restauracyjka prezentuje się w środku, jakiego rodzaju używa zastawy oraz w jaki sposób jest ozdobiona. Powinniśmy wybrać na romantyczną randkę lokum, które wybrało prosty aranż, stonowane barwy i skromne ozdoby, np. niewielkie obrazy na ścianie. Natomiast stłumione źródło oświetlenia albo malutkie palące się świeczki to najłatwiejszy przepis na wyczarowanie romantycznego nastroju.


W wolnej chwili

Jeśli pragniesz mieć oryginalne dekoracje w domu, dowiedz się, co można kupić

Obraz
Przygotowane przez: http://demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl
Każdy człowiek marzy, aby jego mieszkanie było pięknie urządzone. By było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Miało własny styl. Na to wszystko wpływa umeblowanie, dodatki, kolor ścian, przepuszczalność światła. Częstokroć jednak to drobnostki w dekoracji decydują, czy dom posiada w sobie to „coś”.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.