Jak prezentuje się wesele międzynarodowe i czy też warto postarać się o takie?

W obecnej dobie globalizacji wiele ludzi ma wrażenie, jakby okalający nas świat nieco się skurczył. Jest to naturalnie jakaś metafora, jednak przyznać należy, iż coś w niej wszakże jest.


Na czym to zatem opiera się?


Na stanowczo łatwiejszym kontaktowaniu się z ludźmi mieszkającymi w różnorodnych rejonach świata. Nie idzie tutaj tylko o kontakt głosowy czy pisemny, ale również osobisty. Wystarczy albowiem tylko spojrzeć na opłaty połączeń lotniczych z np. innymi europejskimi państwami, a zobaczymy, iż aby dostać się do Anglii lub Hiszpanii i z powrotem starczy kwota w wysokości kilkuset czy też wręcz kilku dziesiątek PLN. Mówimy tylko o bilecie bez wynajęcia np. motelu, jednak czyż taki bilet nie starczy, ażeby wymieniony uprzednio zagraniczny kontakt zawiązać? A skoro już powiedziało się A i B, to być może pójść ponadto dalej? Może po jakimś okresie nawet wesele międzynarodowe? Należałoby tutaj powiedzieć, że wykluczając kwestie formalności powiązane z samym faktem zawarcia związku małżeńskiego, tego typu impreza nie różni się zbyt od tego typu, jakie znamy z własnego doświadczenia.


kompozycja
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Sklep wraz z biżuterią - a więc, zakupy błyskotek robione bezpośrednio w sieci internetowej

rodzice
Przygotowane przez: Calvado.pl
Podpatrzone na: Calvado.pl
Poprzez setki latek, słysząc słówko "sklep", widzimy przed oczami budynek, sprzedający bardzo różne towary - każde jakie tylko mamy możliwość zapragnąć,skoncentrowane jednakże zwykle na pojedynczej tematyce.


koło do roweru
Przygotowane przez: bibinsatoulouse
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Oczywiście niektóre różnice kulturowe obowiązują i ich znajomość jest prawidłowo widziana, wszakże z drugiej z kolei strony tego typu np. weselna zabawa w krzesełka jest popularna na raczej całym świecie. A wymienione różnice? Często dotyczą one samodzielnego przebiegu tego typu uroczystości.


Objawia się to niniejszym, iż wesele międzynarodowe to okres, kiedy wygłaszane są tak zwane "speaches", czyli przemówienia. Niektóre różnice tyczą się również kolejki wchodzenia na salę, czynności i stosunki wobec rodziców czy naturalnie nie w mniejszym stopniu ważne kwestie kulinarne.
2017-12-05 15:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.