Prezenty na komunię 2016

Pierwsza komunia święta nadchodzi wielkimi krokami. Czy masz już podarunek na komunię? Czy wiesz co kupić dziecku? Podpowiadamy, jakie prezenty na komunię będą w tym roku popularne.
Tablet smartfon. Od paru lat są to jedne z najpopularniejszych upominków komunijnych. Smartfony, a więc w dużym skrócie multimedialne telefony komórkowe, jakie bardziej niż do telefonowania służą do buszowania w sieci, grania, wykonywania fotek czy oglądania filmów.

Aktualnie
komunia
Przygotowane przez: Charles Clegg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
to nieomal nieodzowny atrybut każdego dziecka, również takiego, które przystępuje do pierwszej komunii. Tablety, ze znacznie większymi ekranami niż smartfony, mają też szersze użycie. Mogą one służyć do czytania książek, grania w nowocześniejsze gry czy szybszego surfowania po sieci. Rozpiętość cenowa podobnych przyrządów jest spora. Najtańsze, a co za tym idzie słabsze technicznie modele, kosztują już nawet blisko trzystu zł. Za te firmowe można zapłacić nawet parę tysięcy . Każdy jednakże będzie mógł odnaleźć model na własną kieszeń. Jeżeli zależy nam aby dziecko więcej czytało, kupmy mu czytnik ebook, zobacz: na tej stronie. To niewielkich rozmiarów przyrząd na którym możemy czytać książki w wersji elektronicznej. Laptop, konsola do gier. Niespodziankami z jeszcze wyższej półki, chociaż też popularnymi, są laptopy i konsole do gier. Laptopy winny mieć dobre parametry techniczne, żeby sprostać wymagającym oczekiwaniom młodych osób. Cena takiego sprzęty zaczyna się od blisko 2 tys. zł. Wciąż pożądanym podarkiem będzie tradycyjnie bicykl.
prezenty
Przygotowane przez: UnknownNet Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

W jaki sposób wyglądać powinien okres przygotowań do pierwszej komunii świętej, jak odpowiednio przeżyć ten dzień

komunia
Przygotowane przez: ubiory-komunijne.pl
Podpatrzone na: http://www.ubiory-komunijne.pl/
Pierwszym dużym przeżyciem w życiu ośmiolatków będzie przystąpienie do Komunii Świętej. Tradycyjnie odbywa się ona w jedną z niedzieli w maju, i poprzedza ją wielomiesięczny okres przygotowań. Przez cały rok drugoklasiści uczą się na religii wszystkiego, co będzie im potrzebne, tak żeby odpowiednio nauczone mogły po raz pierwszy w życiu przystąpić do komunii. Przez wiele lat dzień te był w pierwszej kolejności ogromnym przeżyciem duchowym, niestety w pewnej chwili jej główny sens zagubił się gdzieś w pogoni za podarunkami i coraz wymyślnymi strojami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.