Entuzjaści muzyki w czasach internetu

Nie jest sekretem, że internet wpłynął na sposób, w jaki większość osób słucha muzyki. Podczas gdy zdecydowana większość ludzi zadowala się ściągnięciem mniej lub bardziej legalnych mp3 na swoje komputery, istnieją jeszcze inni – ci prawdziwi pasjonaci.


koszulki na płyty winylowe
Przygotowane przez: Arek Olek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Prawdziwy fan wie, że pobieranie nielegalnych nagrań ze stron internetowych nie wspiera artysty, a wręcz przeciwnie – okrada go. Osoby takie należą do bardzo świadomej grupy fanów dobrej muzyki. Także do tej najbardziej uczciwej. Kiedy pojawi się nowy album ich ulubionego wokalisty, nie ściągają oni tego albumu z internetu. Wręcz przeciwnie. Idą do stacjonarnego sklepu muzycznego (które niestety w obecnych czasach, z wiadomych względów, są coraz rzadsze i kupują nowy album, którego chcą posłuchać. Takie podejście wymaga pewnych środków finansowych, jednak daje też niemałą satysfakcję. W mieszkaniu takiej osoby można znaleźć często starannie dobraną kolekcję niesamowitych płyt. Są one sumiennie ustawione na widoku. Niektórzy wolą trzymać ulubione płyty w odmienny – starannie wkładają je w okładki disccover - opublikowany tutaj. Niezależnie od metody przechowywania płyt, własny zbiór płyt ulubionych artystów i zespołów jest wspaniałą oraz godną pozazdroszczenia rzeczą.


studio nagrań
Przygotowane przez: fr4dd
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Inną grupą fanów dobrej muzyki, którzy są niestety również rzadko spotykani w dobie Internetu, są osoby które kolekcjonują płyty winylowe. Ponieważ ta bardziej nowoczesna muzyka nie jest już na nich wydawana, są to osoby lubiące głównie muzykę starszą, określaną często jako „kultowa”. Ponieważ płyty winylowe nie są nowe i nie rzadko odkupowane są od innych właścicieli po wielu latach słuchania, ich oryginalne okładki często nie istnieją gdyż zostały zniszczone.


W wolnej chwili

Sprawunki internetowe - zasobny dobór specjalistycznych narzędzi w atrakcyjnych cenach

zakupy internetowe
Podpatrzone na: send-2.pl
W obecnych czasach ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na jakość kupowanych produktów. Przede wszystkim dotyczy to różnorodnego rodzaju urządzeń, które niestety mają krótką żywotność i prędko się zużywają. Z tego również powodu wyszukują oni produktów w przyciągających cenach, by nie wydawać zbędnych pieniędzy na produkt umiarkowanej jakości. W tym przypadku na pewno najkorzystniejsze propozycje odnajdziemy w sieci, gdzie przeróżne sklepy sprzedają zarówno przybory codziennego wykorzystania, jak i narzędzia specjalistyczne. Nie sposób ukryć, iż ta odmiana sprawunków jest niesłychanie praktyczna, albowiem umożliwia przeglądanie ofert paru sklepów w jednym czasie. Wskutek tego potrafimy zdobyć towar idealny do naszych potrzeb.


Ci kolekcjonerzy wkładają więc swe bezcenne kolejce w koszulki na płyty winylowe - które chronią je przed dalszym zniszczeniem. Bez wątpienia, taka kolekcja winyli będzie drogocenną perełką za kilkadziesiat lat.
2018-07-11 18:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.