Gry planszowe na różne spotkania już nie wyłącznie domeną zarezerwowaną dla dzieci

Gry planszowe wykorzystywane w domu podczas różnorodnych spotkań z rodziną, czyli potoczne „planszówki” od zawsze stanowiły sprawdzony sposób na ubogacenie wspólnie spędzonego czasu.
koncept gra
Przygotowane przez: Thomas Galvez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W ciągu ostatnich lat gry planszowe przeszły dużą ewolucję jednakowo pod kątem jakości oraz stopnia skomplikowania. Dzisiejsze warianty dostępne w sklepach to już nie standardowy „chińczyk”. Posiadłość szaleństwa (poznaj tutaj) to przeznaczona dla wielu osób gra planszowa, która ostatnio cieszy się ciągle rosnącą popularnością. Posiadłość szaleństwa do typowych gier z pewnością się nie zalicza. Wymaga ona na grających spore zaangażowanie, które owocuje nierzadko licznymi godzinami niezapomnianej zabawy. Po tego rodzaju gry sięgają głownie dorośli, dla których spotkania z przyjaciółmi przy spowszedniałej kawie zwyczajnie nie dają potrzebnego relaksu.


Planszówki jak np. tajemnicze domostwo (czytaj pełen raport) zapewniają skuteczną odskocznię od powszechnych schematów pozwalając dorosłemu na ponowne stanie się młodym dzieciakiem i przeniesienie się do czasów, w których wszystko było większe, bardziej wyraźne i jaskrawsze. Gry w stylu „tajemnicze domostwo” nie tylko dostarczają wielu momentów spędzonych na zjawiskowej zabawie – pomagają one również w rozwijaniu uwagi dorosłego człowieka, która niejednokrotnie kuleje w wyniku codziennego obracania się w intensywnie zmieniającej się oraz wypełnionej różnorodnymi obowiązkami rzeczywistości.


Zależnie od tego jakiego typu preferujemy koncept gra planszowa jest w stanie efektywnie go dostarczyć.
W sklepach półki uginają się od najróżniejszych wariantów, z których praktycznie każdy to wartościowy dodatek na każde spotkanie. Mając wieczorny koncept gra (interesujący wpis) błyskawicznie się znajdzie.
2017-09-18 06:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.