Obrączki z bielutkiego złotka, kontra taniutkie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Zastanów się zawczasu nad problemem w związku z obrączkami ślubnymi! W naszym felietonie przybliżymy Ci alternatywy droższe - takie jak bielutkie złotko - a także te tańsze, które to wcale nie muszą być gorsze, czy mniej ładne!
tanie obrączki ślubne
Przygotowane przez: Chris RubberDragon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


obrączki klasyczne ślubne to znak miłości pomiędzy parą ludzi. Do tradycji przynależy wymienianie się obrączkami ze złota, jednak co zrobić, kiedy ktoś posiada na nie uczulenie? w takiego typu wypadku wspaniałą alternatywą bywa białe złotko. obrączki ślubne kraków z białego złota (więcej obrączek z białego złota) mogą przypominać kolorystyką srebro, lecz są znacznie droższe, droższe nawet od tradycyjnego żółtego złota. Gładkie, bez dodatków obrączki wykonane z tego konkretnego kruszcu, nie schodzą niżej niż tysiąca złotówek. Dla wielu kobiet wyśnione bywają tego rodzaju obrączki, jednak nie wszystkie osoby na nie stać. W takim przypadku powstała alternatywna opcja obrączek ze złotka, jakimi są nie wątpiąc w to...


obrączki z białego złota
Przygotowane przez: www.PocztaKartkowa.pl


Tanie obrączki ślubne (szukaj tanich obrączek ślubnych) nie oznaczają brzydoty, czy ubóstwa. Najczęściej wykonane z stali nierdzewnej, ukazują się niczym prawdziwe klejnociki pośród obrączek. Ich prezentacja w niczym nie kojarzy się z tandetą.


W wolnej chwili

Jaki prezent dać na święta?

choinka
Przygotowane przez: Lukasz Zelezny
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Każdy z nas ma w pamięci te momenty, gdy w dziecięctwie wraz z rodzicielami, dziadkami, wujami oraz kuzynostwem czekało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze aby móc w końcu zasiąść do kolacji wigilijnej a po drugie - zapewne dla niektórych ważniejsze – aby zajrzeć pod choinkę po czym w szaleńczym amoku móc rozpakować podarunki. Ach te podarki! Spędzają spanie z powiek już na długo przed uroczystościami. Zastanawiamy się, czym szczególnym zaskoczyć bliskich i jakie upominki im sprezentować tak, by byli zachwyceni, trafić w gust i na dodatek, ażeby nie była to powtórka z lat poprzednich. Zadanie wyjątkowe skomplikowane. Jeżeli do tego dojdzie olbrzymia ilość krewnych – mamy kłopot.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.