Któż z nas nie przypomina sobie tkliwie przedślubnej bieganiny

Każdy jeden, kto ma już ten dzień za sobą idealnie pamięta, jak wiele przygotowań i zaangażowania on wymaga.


Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik wymaga wielu starań.


spektakle
Przygotowane przez: Infrogmation of New Orleans
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


upominek
Przygotowane przez: Artur Malinowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Daj nietypowy prezent bliskiej osobie

lot szybowcem
Podpatrzone na: garneczki.pl
Zdarzają się okazje, jakie chcemy godnie uczcić. Często zdarza się tak, gdy nasi bliscy przechodzą ważne momenty, przykładowo wieczór kawalerski czy panieński, osiemnaste albo trzydzieste urodziny, ślub lub też rocznicę ślubu.


Nikt jednakże nie marudzi z tej przyczyny, każdy jeden bowiem pragnie, by ten dzień zapadł w pamięć nie wyłącznie nowożeńcom, lecz także i uczestniczącym w tym wydarzeniu gościom. Dokładamy zatem wszystkich starań, aby zarezerwować szykowną salę, zaprosić bardzo dobry zespół, przygotować menu, które będzie smakować weselnikom. Przyjęcie to jednakże dopiero początek, gdyż dodatkowo trzeba zatroszczyć się o właściwy strój dla siebie. Pan młody nie ma w tym względzie tak wiele dylematów, co przyszła pani młoda. kobiety jak to kobiety, zrobią wszystko by w tym dniu prezentować się zjawiskowo i zanim wybiorą tę wymarzoną suknię, zdążą przymierzyć niemalże wszystkie dostępne w okolicznych salonach modeli. No i po tym jak bardzo trudnym wyborze zostaje jeszcze jedna kwestia - Wybór obrączek. Najczęściej wybierane bywają obrączki klasyczne. Ich sprzedaż wyraźnie pokazuje, iż cenimy klasyczne wzory i niechętnie wybieramy te coraz bardziej wymyślne.To nie dziwi, bo obrączki klasyczne wcale nie przestają być modne i chyba to decyduje o tym, iż okazują się tak chętnie kupowane.


Wyczerpani przygotowaniami przeżywamy w końcu ten najbardziej istotny w naszym życiu dzień. Emocje i obawy, które nam towarzyszą bardzo szybko opadają, ale przeżycia pozostają z nami już na stałe.
2017-12-04 10:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.