Pielęgnowanie wspólnego zainteresowania w związku

W jaki sposób przeciwdziałać monotonii w małżeństwie i wzmacniać poczucie więzi? Na takie pytania postaram się dać odpowiedź w poniższym tekście. Każde z partnerów stanowi autonomiczną jednostkę, ma inne spojrzenie na świat. Dzielcie się swymi opiniami, rozmawiajcie szczerze. Nie wstydźcie się rozmawiać o własnych emocjach. Podkreślajcie, iż ogromnie wam na sobie zależy. Czasem miło jest dostać od partnera liścik z informacją: „Kocham Cię ogromnie”.

amazinggirl.pl
Przygotowane przez: Amazing Girl
Podpatrzone na: http://amazinggirl.pl
Starajcie się dbać o dobro drugiej osoby. Pamiętajcie, by od czasu do czasu zaskakiwać się czymś miłym – przynieść prezent bez okazji, zaaranżować wspólną wycieczkę , wybrać się na basen, do teatru bądź na uroczystą kolację. Może warto przemyśleć przygotowanie posiłków w domu razem z partnerem? Na pewno wspólne „gotowanie” będzie o wiele przyjemniejsze niż sytuacja, kiedy zmęczona żona stawia partnerowi obiadek na stole. W jaki sposób uatrakcyjnić intymną sferę?

Bez ogródek mówcie o swoich oczekiwaniach oraz fantazjach erotycznych. Pomyślcie o wykorzystaniu gadżetów erotycznych bądź o afrodyzjakach. Pomogą kabaretki, ponętne pończochy, bądź inna ładna bielizna www.amazinggirl.pl/bielizna-damska.html bielizna.

W wolnej chwili

Szlachetne złoto czy tytan? Dobieramy ślubne obrączki

Organizacja własnego ślubu to autentyczne wyzwanie, które pochłania mnóstwo czasu oraz energii. Narzeczeni muszą wykazać się dużą wytrwałością podczas wyboru tak koniecznych elementów ślubnej uroczystości jak stroje ślubne albo obrączki ślubne. Zachęcamy do skorzystania ze wskazówek naszego informatora i świadomego doboru obrączek, jakie mają być symbolem Waszej miłości oraz zawartego małżeństwa.


W miarę upływu trwania związku poczucie wzajemnej sympatii zmniejsza się. To etap naturalny. Rośnie poczucie ograniczenia osobistej swobody, zaś fascynacja erotyczna zmniejsza się. Pary wówczas niejednokrotnie wybierają łatwe wyjście – separacja. Wygasło uczucie, zatem nie warto się starać. W jaki sposób możemy przeciwstawiać się rutynie w związku? Przypominajcie sobą czas narzeczeństwa. Podsycajcie wzajemną fascynację erotyczną poprzez abstynencję od siebie. Najlepszym sposobem na wzrost apetytu jest głód. W nagrodę bielizna erotyczna z pewnością nie zaszkodzi żadnej ze stron.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.