Pielęgnowanie wspólnego zainteresowania w związku

W jaki sposób przeciwdziałać monotonii w małżeństwie i wzmacniać poczucie więzi? Na takie pytania postaram się dać odpowiedź w poniższym tekście. Każde z partnerów stanowi autonomiczną jednostkę, ma inne spojrzenie na świat. Dzielcie się swymi opiniami, rozmawiajcie szczerze. Nie wstydźcie się rozmawiać o własnych emocjach. Podkreślajcie, iż ogromnie wam na sobie zależy. Czasem miło jest dostać od partnera liścik z informacją: „Kocham Cię ogromnie”.

Kabaretki
Przygotowane przez: Amazing Girl
Podpatrzone na: http://amazinggirl.pl
Starajcie się dbać o dobro drugiej osoby. Pamiętajcie, by od czasu do czasu zaskakiwać się czymś miłym – przynieść prezent bez okazji, zaaranżować wspólną wycieczkę , wybrać się na basen, do teatru bądź na uroczystą kolację. Może warto przemyśleć przygotowanie posiłków w domu razem z partnerem? Na pewno wspólne „gotowanie” będzie o wiele przyjemniejsze niż sytuacja, kiedy zmęczona żona stawia partnerowi obiadek na stole. W jaki sposób uatrakcyjnić intymną sferę?

Bez ogródek mówcie o swoich oczekiwaniach oraz fantazjach erotycznych. Pomyślcie o wykorzystaniu gadżetów erotycznych bądź o afrodyzjakach. Pomogą kabaretki, ponętne pończochy, bądź inna ładna bielizna bielizna.

W wolnej chwili

Mini spódniczki świetnie eksponują nogi

kobieta siedząca na parapecie
Przygotowane przez: Lies Thru a Lens
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Należy starać się o elegancki wygląd. Nie ma znaczenia co się dzieje, panie ciągle chcą wyglądać gustownie, tak żeby spodobać się samym sobie i innym. To właśnie spowoduje, że w ofercie rzeczy dla kobiet możemy znaleźć wiele ciekawych ofert, które mają spowodować, że będą się one jeszcze lepiej czuły.


W miarę upływu trwania związku poczucie wzajemnej sympatii zmniejsza się. To etap naturalny. Rośnie poczucie ograniczenia osobistej swobody, zaś fascynacja erotyczna zmniejsza się. Pary wówczas niejednokrotnie wybierają łatwe wyjście – separacja. Wygasło uczucie, zatem nie warto się starać. W jaki sposób możemy przeciwstawiać się rutynie w związku? Przypominajcie sobą czas narzeczeństwa. Podsycajcie wzajemną fascynację erotyczną poprzez abstynencję od siebie. Najlepszym sposobem na wzrost apetytu jest głód. W nagrodę bielizna erotyczna z pewnością nie zaszkodzi żadnej ze stron.


Podejmujcie wspólne działania, zapiszcie się na kurs tańca bądź grajcie w karty. Wspólnie spędzany czas zbliży was do siebie. Uściślajcie własne myśli. Współmałżonek nie może zgadnąć czego oczekujecie. Pracujcie nad komunikacją w związku. Szczerość to podstawa. Słyszcie, nie tylko słuchajcie. Nauczcie się pertraktować. Modyfikujcie swe nastawienia wobec związku. Dużo zależy od naszych wyobrażeń o pomyślnym małżeństwie. Chęć utrzymania małżeństwa warunkuje motywację do troski o partnera i znoszenia niewygód.

Ale przede wszystkim umiejcie docenić bliskość ukochanego, ukochanej i zadbajcie o swój rozwój indywidualny, bowiem mając poczcie satysfakcji, łatwiej będzie wam cieszyć się ze związku.
2018-08-29 19:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.