Myślisz nad wdrożeniem systemu sprzedaży biletów? Poznaj jego zalety

Jeśli zajmujesz się urządzaniem występów lub recitali, z pewnością słyszałeś o systemie sprzedaży biletów. Przez swoją uniwersalność umożliwia sprzedaż wejściówek na wszelkiego rodzaju wydarzenia, bez znaczenia od biletu i sali, w której wydarzenie będzie się odbywać. Jakie jeszcze pozytywy ma system sprzedaży biletów?
bilety
Przygotowane przez: Luc Legay
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Poza swoją szeroko pojętą uniwersalnością jest to prostota zakupu. Klient zaciekawiony danym koncertem ma do zrobienia niewiele kroków, do których poza wybraniem wydarzenia i miejsca, w jakim chciałby siedzieć, jest również dokonanie płatności przez Internet. Dzięki sprawnym płatnościom online system jest stale uaktualniany, a miejsca nie blokują się. Przy samej rezerwacji wielokrotnie zostają niewykorzystane bilety....

W wolnej chwili

Czy kwiaciarnia to dobry koncept na interes oraz jakie mogłaby ona proponować produkty?

prezent - opakowanie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeżeli zostałaś nową kobietą interesów oraz poszukujesz zamysłu dla swojej spółki, to może zastanawiałaś się, czym właściwie mogłaby się ona zajmować? Może otworzyć swoje prywatne liceum? A być może jakiś nieduży bar?


Jeżeli wszakże od przez cały czas spieszących się gdzieś interesantów preferujesz otoczenie spokojnych i okazale pachnących kwiatów, to chyba najtrafniejszym dla Ciebie rozwiązaniem mogłaby być nieznaczna, być może osiedlowa kwiaciarnia.


Wiele ludzi bowiem rezerwuje sobie bilet, ale potem nie kupuje go. Przed wydarzeniem rozmyśla się z wzięcia w nim udziału, jednocześnie blokując miejsce innym zainteresowanym, dla których według wcześniejszych informacji biletu nie ma. Miejsce zostaje puste przez cały koncert, co obniża dochody oraz zniechęca zainteresowanych do korzystania z atrakcji. Systemy sprzedaży biletów proponowane przez zajmujące się nimi firmy mają także możliwość ich dowolnej konfiguracji, zależnie od oczekiwań i zapotrzebowania na konkretne funkcje.

Można np. dodać bilety ulgowe, a proste obsługiwanie modułów nie robi żadnych problemów. Dobrze jest korzystać z usług firm, które zapewniają pełne wsparcie, również w sprawach nieprzewidywanych, aby nie borykać się z trudnościami wielogodzinnego zablokowania działania systemu. Klienci korzystający z systemu nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych, ponieważ połączenia są szyfrowane. Bilet można wysłać na telefon albo inne urządzenie elektroniczne lub wydrukowany, aby móc okazać go przy wejściu na wydarzenie. Opisywane systemy to również możliwość bezustannej kontroli liczby sprzedanych biletów czy rozliczeń, jak również ewentualność zaplanowania nadchodzących wydarzeń i wprowadzania dowolnych zmian.


bilety
Przygotowane przez: David Skinner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeżeli zdecydujesz się na system sprzedaży biletów, wybierz dobrą firmę, która zagwarantuje ci kompleksowe wsparcie i dopasowanie do danych potrzeb, byś mógł wprawnie posługiwać się systemem i korzystać z jego funkcjonalności.
2015-03-19 10:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.