Jakiego typu warto robić gdy mamy trochę wolnego? Bez wątpienia musimy spędzić ten czas w sposób aktywny. Pozostaje pytanie: jak?

Długi weekend to w Polsce oczekiwany moment na relaks.Mnóstwo pracowników biorąc jeden lub dwa dni urlopu może wypoczywać nawet tydzień. Tak naprawdę dłuższy weekend wypada wiosną lub latem dlatego warto wykorzystać miłą sposobność do wypoczynku.

ognisko
Przygotowane przez: cuatrok77
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Naturalnie najlepiej jest spędzić te wolne dni w towarzystwie rodziny lub (hiperłącze) przyjaciół. Warto również rozpatrzyć alternatywę dla grilla i domowego leniuchowania? Mamy wiele okazji spożytkowania wolnych dni, bez wątpienia wybierz formę dogodną dla Twojego wieku, kondycji fizycznej czy zasobności portfela. Jedną z ciekawych propozycji jest spływ kajakiem. Naturalnie to propozycja dla osób lubiących sporty wodne. Podróż taka może trwać kilka dni. Wybierz zachwycające miejsce, z dala od miasta, żeby zaczerpnąć nowej energii do pracy i zrelaksować się. Bez wątpienia wieczorem powinno się przygotować ognisko i relaksować się przy kiełbaskach i pieczonych ziemniakach w miłym gronie. Najlepiej jest na taką podróż zorganizować się w znaczniejszej grupie znajomych. Amatorzy kajaków mają szansę odpoczywać na Mazurach lub - serwis www - ziemi świętokrzyskiej - zobacz jak inni spędzają czas poza domem.

W wolnej chwili

Gdy chcesz czerpać ogromną satysfakcję z własnego modelarskiego hobby, zainwestuj w akumulatory i wpraw samochód w ruch

Przenośna bateria Gum Plus
Przygotowane przez: Apple
Podpatrzone na: Apple
Modelarstwo zalicza się do jednych z popularniejszych form zajmowania czasu po pracy. Nie brak osób zainteresowanych składaniem różnych modeli, zarówno kolejek, pojazdów wojskowych, jak i samochodów oraz samolotów. Z przygotowanych modeli można przygotować oryginalną makietę.


wspinaczka
Przygotowane przez: Randen Pederson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
A może warto zainteresować się wspinaczką. Masz niepowtarzalną okazję zacząć treningi już wcześniej na doskonale do tego przystosowanych ściankach.Bez wątpienia wspinaczka po skałkach odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Sztuczne ścianki mogą znaleźć się w każdym większym mieście Polski.

Natomiast ciekawe miejsca do wspinaczki skalnej to np. Sudety (na przykład Rudawy Janowickie) czy Tatry.
Dla pracowników, którym brak na co dzień stresujących, mocnych doznań można polecić skoki z samolotu, przykładowo na lotnisku w Chrcynnie koło Warszawy czy Rudnikach blisko Częstochowy. Naturalnie będzie wymagać to nieco odwagi, ale przeżycia są niezapomniane.Także loty paralotnią mogą przynosić warte zapamiętania doznania. Związane są one z zachwycającymi widokami oraz uczuciem wolności. Zazwyczaj loty paralotnią są organizowane nad jeziorami lub nad morzem. Dla osób, którym brak na co dzień stresujących, mocnych doznań można polecić skoki z samolotu. Przeżyj coś więcej i wyjdź z domu -
spędź czas poza domem z nami.
2017-09-04 16:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.