Marzy ci się magiczne przyjęcie weselne? Zorganizuj swoją uroczystość w wytwornym zamku

Niejedna młoda para marzy o cudownym przyjęciu weselnym, które na długie lata pozostanie w ich pamięci. Na baśniowe uroczystości najlepsze są zamkowe wnętrza, jakie same w sobie są wytworne i przepełnione niesamowitą atmosferą. Szczególną zaletą takich miejsc jest naturalnie ich wyjątkowy nastrój, jakiego wielokrotnie brak w typowych salach weselnych.

Para Młoda
Przygotowane przez: Sebastian Ścigalski
Podpatrzone na: abcslubu.pl
Nie potrzeba już wiele dekoracji, wystarczą odpowiednio dobrane kwiaty, a Młodzi będą przepięknie wyglądać w tej baśniowej stylizacji. Właściciele zamkowych obiektów dbają o ich stosowny wystrój, toteż możesz spotkać się okrągłymi stołami, świetnymi na przyjęcia rodem z najwspanialszej bajki - www.lazienkiresort.com/wesela. Czasem jednak należy liczyć się z ograniczeniami związanymi z klimatyzacją lub wystarczającą liczbę łazienek. O ile nic nie zrobimy z łazienkami, ponieważ ich nowoczesne urządzenie nie jest tutaj możliwe, o tyle z klimatyzacją można sobie poradzić wynajmując np. przenośne klimatyzatory.

Powinni zatroszczyć się o to właściciele obiektu, dlatego zapytaj o wskazane kwestie w czasie spotkania, na jakim będziesz rozmawiać o cenie obiektu lub (łącze) możliwego do zamówienia menu. Dobrze jest pamiętać o harmonii całej stylizacji oraz zamówić tradycyjne dania, podawane przez kompetentną obsługę. Muzyka również powinna być dostosowana do całej uroczystości, ale równocześnie trzeba mieć na uwadze upodobania muzyczne naszych gości.


W wolnej chwili

Prezent od serca na imieniny

prezent
Podpatrzone na: morguefile.com
Wybierając teraz prezent dla świętującego warto zdecydować się na piękne, ręcznie zdobione kartki imieninowe, które wyszukać można w sklepach papierniczych już aktualnie. Estetycznie dostosowane, barwne, matowe, błyszczące, w rozmaitych wzorach… Wyróżniające się na tle innych kartki dla obchodzących swoje święto to idealne rozwiązanie szczególnie dla osób, pragnących uczcić ten dzień oraz złożyć życzenia. Jeśli nie ma opcji dać osobiście kwiatów, jest to znakomite wyjście.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.