Zestawienie najciekawszych legendarnych gier na PC

Wśród wielu komputerowych gier, które co chwilę pojawiają się w sklepach, znajdzie się parę takich, które zyskały miliony fanów i ogromną popularność w wielu krajach. Jedną z takich gier został counter stike, fabuła której opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, jedna ze stron musi bronić zakładników a druga ich pilnować.

Gry komputerowe
Przygotowane przez: dfactory
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Początkowo gra była przeznaczona tylko do gry sieciowej, ale wraz z kolejnymi jej wersjami, gdy zyskała dużą popularność, ukazały się funkcje które umożliwiają grę samodzielną. Jednak największy sukces produkcja zyskała właśnie przez to, że proponuje niezwykle realistyczną i rozbudowaną rozgrywkę drużynową.Wybierają jedną z postaci grający, aby wykonać misję, musi współpracować z innymi graczami, jeśli mu się to uda to reszta drużyny otrzymuje pieniądze lub punkty, a za to zakupić wyposażenie i uzbrojenie. Żeby pograć w tę grę należy w pierwszej kolejności zdobyć , zainstalować grę a następnie postarać się o do nie klucz.

Klucze do counter strike można zakupić w wielu różnych serwisach i na aukcjach internetowych. counter strike source gra pc (wejź na naszą stronę i sprawdź: ) kosztuje bardzo przystępnie, jego koszt to kilkadziesiąt złotych, i za tę niską kwotę gracze otrzymują możliwości założenia konta steam, umożliwiającego granie w sieci i prowadzenie rozgrywek drużynowych. Gra także jest wydawana w wersjach pudełkowych, lecz znacznie wygodniejsze jest ściągnięcie jej z sieci i kupno counter strike 1 6 cd key, dziś w erze szybkiego internetu i mobilnej bankowości zacząć można grać bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Ta świetna gra doczekała się kilku odsłon, jakie bardzo poszerzyły jej możliwości.

Co prawda najbardziej zatwardziali gracze ich nie uznają, grając na komputerze tylko w oryginalną grę, lecz środowisko miłośników tej gry przyjęło je z dużym zainteresowaniem. Oczywiście, jak to było przy wcześniejszych wersjach, żeby grać w najnowszą odsłonę także będzie potrzebny counter strike global offensive cd key, lecz patrząc na jej popularność to raczej warto wydać na to parę złotych.


W wolnej chwili

iluzoryczna gra - jak odnaleźć właściwe miejsce?

zabawa
Przygotowane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Escape room to wirtualna gra. Funkcją gracza jest ucieczka z zamkniętego pomieszczenia. Możliwość taką gracz otrzymuje po rozwikłaniu wszystkich łamigłówek i rebusów. Zagadki przed komputerem są niezwykle wymagające i frapujące, a to zezwoliło na zdobycie wielkiego popytu wśród graczy mających komputery, smartfony, bądź tablety. Gra stała się rzeczywiście realna i gracz sprzed ekranu komputera może wkroczyć osobiście do zagadkowego pokoju i spróbować swoich sił, wypróbować, czy podoła zadaniu i zniknie z pomieszczenia przed ustalonym czasem.
2014-09-17 10:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.