Rzeczy, które można osobiście zrobić na nasze wesele? Dlaczego warto czasem samemu zadbać o oryginalne dodatki albo zaproszenia?

Przygotowywanie własnego ślubu i wesela to zajmujący proces, jednak dający sporo satysfakcji z otrzymanego efektu. Z pewnością najprościej byłoby zlecić komuś wykonanie całości, jednak częścią wspomnień związanych z tak wyjątkowym dniem, są również same przygotowania. Z tego powodu nie można pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Musimy postarać się podejść do tego spokojnie oraz sprawić, iż na długo zapamiętamy niesamowicie miłe i sam tak ważny dzień ślubu i przygotowania. Dobrze zatem osobiście zająć się zrobieniem niektórych rzeczy, zamiast zlecać je komuś innemu albo też kupować gotowe w sklepach. Tego typu zrobione przez nas akcenty będą oryginalne oraz zostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy w związku z tym możemy zrobić sami?
Kartka okolicznościowa
Przygotowane przez: Parekh Cards
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Z reguły zrobienie zaproszeń na ślub zlecamy profesjonalistom, albo też kupujemy gotowe wzory w jakiejś hurtowni. Jednak w sieci można znaleźć coś co zwie się kreator zaproszeń - Są to strony, przy pomocą których można samemu, nie wychodząc z domu zrobić własne zaproszenie. Dostępnych jest mnóstwo szablonów, wzorów, motywów. Tak właściwie każde zaproszenie wykonane w ten sposób może być wyjątkowe. Program ten ułatwia nam zadanie w taki sposób, że nie musimy robić wszystkich szczegółów sami, oprócz tego jest tak prosty w obsłudze, że bez problemu można pojąć mechanizm jego funkcjonowania. Po skończonej pracy zlecamy wydrukowanie takich zaproszeń w ilości jakiej chcemy. Dobrze aby była to drukarnia cyfrowa (por. ), ponieważ wtedy jakość druku będzie lepsza.


W wolnej chwili

Wybierasz się na ślub? Czy w teraźniejszych czasach wypada jeszcze podarować parze młodej coś innego niż banknoty?

mały sprzęt AGD
Przygotowane przez: Breville USA
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeśli zostałeś właśnie zaproszony na wesele, które ma miejsce w najbliższym czasie, wtedy bez wątpienia zastanawiasz się właśnie, co podarować parze młodej w prezencie. Okazuje się, że teraz jest to jeden z większych kłopotów, z jakimi muszą się zmierzyć goście na weselu. Sytuacja komplikuje się mocno w szczególności w przypadku kiedy nie znasz za dobrze pary młodej, a na ślub udajesz się raczej grzecznościowo. Jeżeli znalazłeś się dokładnie w takiej sytuacji, wtedy przejrzyj nasz krótki poradnik dotyczący tego, co dzisiaj wypada dawać w prezencie ślubnym, a co już obecnie wyszło z mody.


Prócz zaproszeń sami też możemy zająć się zrobieniem niewielkich prezentów dla gości. Będzie to miły akcent na naszym weselu. Ładnie będą się na przykład prezentowały domowe przetwory, lub miód w niewielkich, ładnie przyozdobionych słoiczkach. Możemy też sami upiec jakieś pyszne ciastka, jakie zapakujemy pięknie w malutkie, wygodne pojemniczki. Coś takiego będzie się prezentowało niesamowicie. Małe buteleczki z nalewką domowej roboty również się sprawdzą doskonale. Nie muszą to być wcale ogromne ilości, ważne aby goście mieli taką drobną pamiątkę z udanej imprezy weselnej. Takie upominki można łatwo wykonać samemu i bez wątpienia będą one wyjątkowe, o wiele lepsze aniżeli takie kupowane w sklepach. To jedynie parę pomysłów, które mogą sprawić, iż nasze wesele będzie się trochę wyróżniało. Tak naprawdę możliwości jest niewątpliwie wiele i wszystko jest zależne od naszej kreatywności oraz czasu, który możemy poświęcić na przygotowania.
2018-07-11 22:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.