Jaki upominek na komunię 2016?

Powinien być to szczególny upominek – pamiątka tego wyjątkowego dnia. Może medalik na łańcuszku, biblia albo ręcznie zrobiony album na zdjęcia. Pamiątką na lata na pewno będzie własnoręczny wpis, być może wierszyk w albumie czy karcie od dziadków. Być może dziecko teraz tego nie doceni, ale za parę lat z sentymentem a także łezką w oku wróci pewnie do owej dedykacji.

Podarunek
komunia
Przygotowane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
na komunię od chrzestnych. Przyjęło się, iż to ten najbardziej bajerancki. Jeśli przy okazji jest bardzo kosztowny, dobrze jest podsunąć chrzestnym projekt żeby złożyli się na niego. Kiedy są to osoby, jakie nie znają się nazbyt dobrze, możemy zaproponować im pośredniczenie. W wypadku bardzo kosztownych podarków, warto skonsultować ich dobór z darzonym – to co jest dzisiaj „na czasie” niekoniecznie musi przypaść do smaku naszej latorośli. Może być to przenośny komputer, tablet czy smartfon. Ostatnimi czasy popularne są również tak zwane smartwatche. Jaki smartwatch kupić? Najlepiej taki z systemem operacyjnym android. Więcej informacji: http://ceneo.pl/lp/Jaki_smartwatch_jest_najlepszy. Upominek na komunię od rodzicieli. Tutaj jednakowo jak w przypadku dziadków, dobrze żeby był to podarek szczególny, sentymentalny. Poniektórzy rodziciele wychodzą z założenia, iż już samo urządzenie komunii powinno być dla dziecka upominkiem. Na pewno tak, jeśli idzie o koszta. Dla dziecka istotne będzie natomiast to, co od was otrzyma jako
prezenty
Przygotowane przez: kennejima
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
prezent, pamięć i wyróżnienie w tym szczególnym dniu. Nawet jeśli będzie to wasza wspólna fotka wetknięta w ramkę - na wieczną pamiątkę. Wspaniałym podarkiem są także czytniki ebooków, sprawdź: ceneo.pl/lp/Czytniki_ebookow. Jest to małe urządzenie na jakim dziecko może (rozwinięcie zagadnienia: odwiedź ten serwis www.angelka.pl/ w wolnej chwili) odczytywać lub słuchać lektury w wersji elektronicznej.


W wolnej chwili

Extra pomysł na extra prezent

opakowania na prezenty
Przygotowane przez: East Midtown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Każdy powód jest właściwy, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jaki prezent będzie adekwatny do wieku obdarowywanego i zmyślnej okazji. Dla potrzebujących weny przy doborze podarunku w necie jest mnóstwo propozycji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.