Poszukujesz nieszablonowej atrakcji bądź inspiracji na szczególny upominek? Pomyśl o grze w typie escape

Impreza urodzinowa, wieczór panieński, czy po prostu nudny wieczór - wyróżnia się różne okazje, kiedy szuka się rozrywek. Co zrobić, jeśli imprezy w klubach muzycznych są już oklepane i ma się ochotę na coś naprawdę oryginalnego i niezwykłego? Można zdecydować się na wspaniałą atrakcję, jaką stanowią gry na żywo, jak chociażby Escape Room.

escape
Podpatrzone na: foter.com
Grywałeś w sieci? Na żywo też będzie fajnie Żądza przygód jest nieobca wielu osobom, szukają oni wspaniałych wrażeń i niecodziennych rozrywek. Namiastką podobnych przygód okazują się komputerowe gry przygodowe, w których gracze powinni wykazywać się sprytem oraz inteligencją, lecz oczywiście bywa to namiastką bardzo małą. Jeszcze następni szukają emocji w filmach akcji lub horrorach. Ciekawą opcją dla takich ludzi okażą się gry na żywo w typie escape. Nie są rozgrywane na ekranie komputera, ale trzeba przeżyć osobiście, uczestnicząc w ciekawej oraz pełnej tajemnic przygodzie.

Na czym to polega? W podobnych grach biorą udział grupy kilku osób. Zgromadzeni ludzie są zamknięci w specjalnym pokoju ucieczek, a ich zadanie polega na tym, żeby w wyznaczonym czasie uciec z pokoju. Pokój naturalnie jest zamknięty, lecz we wnętrzu zostały umieszczone mnogie wskazówki i ukryte klucze, które uczestnicy zabawy muszą znaleźć oraz wykorzystać w swojej misji ucieczki. Zabawa wymaga współpracy calutkiej grupy, więc najlepiej wybrać się na taką przygodę z paczką sprawdzonych przyjaciół. Coraz znaczniejszym uznaniem cieszą się gry typu escape rooms w gdańsku okazuje się jednym z miast, w którym można odwiedzić pokoje ucieczki i oddać się wspaniałej przygodzie.


W wolnej chwili

Pomysłowa rozrywka oparta na kultowych grach typu escape room.

integracja na imprezach
Człowiek, aby poprawić swoje humor, zdrowie czy by rozświetlić monotonnie dnia powszedniego poszukuje rozrywki. Najpopularniejszymi rozrywkami z jakich korzystali mieszkańcy to: kino, sztuka teatralna oraz różnego typu dyscypliny sportowe. Jednak z czasem owego rodzaju gry mają prawo się nudzić.

Jest sporo ewentualności
Jeśli interesuje nas escape room Gdynia, Gdańsk i pobliskie miejscowości stanowią idealną bazę wypadową , aby zapewnić sobie właśnie taką atrakcję. Jej twórcy zadbali o liczne interesujące scenariusze rozrywki, dzięki czemu na rozgrywkę można decydować się wielokrotnie lub po prostu dostosować grę do osobistych możliwości oraz preferencji. Gry w rodzaju escape cieszą się w Polsce rosnącym powodzeniem. To ciekawa alternatywa spędzania wolnego czasu, emocjonująca oraz z pewnością zdrowsza aniżeli przesiadywanie przed ekranem komputera. Jednocześnie jest to fajna inspiracja na oryginalny prezent, przykładowo na osiemnastkę czy z okazji wieczoru kawalerskiego.
2019-04-05 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.