Prima aprilis - czyli najśmieszniejszy dzień w roku

Ludzie uwielbiają robić sobie żarty. Aby sprawdzić prawdziwość tego stwierdzenia, wystarczy sprawdzić jaką popularnością cieszą się kompilacje filmowych pranków oraz historii opisujących interesujące kawały na prima aprilis. Niezmiernie uwielbiamy się śmiać z komicznych przypadków, które przytrafiają się każdemu dookoła. Jest jednakże jeden dzień w kalendarzu, w którym wszyscy wydają się być podejrzani o to, iż spróbują nam wywinąć jakiś kawał. Takim dniem jest oczywiście 1 kwietnia.

uśmiechnięty chłopiec
Przygotowane przez: Volkan_83
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Skąd wziął się ten najbardziej zabawny zwyczaj obchodzony w wielu krajach świata? Źródło tego dnia nie jest do końca pewne. Na całym świecie dzień sprawiania sobie nawzajem niewinnych figli jest przeróżnie nazywany. Mimo wszystko, prawie we wszystkich krajach, jakie obchodzą to święto pojawiają się wyrazy takie jak “głupi”, “głupcy” bądź też “śmiech”. Kawały na prima aprilis cieszą się niesłabnącą popularnością, podobnie jak historie tych najbardziej ciekawych opisywane w sieci- www.ceneo.pl/lp/Zarty_na_Prima_Aprilis.

Bardzo zabawną lekturą są zmyślone informacje, które pojawiają się w gazetach i serwisach internetowych 1 kwietnia. Całkiem często również tego dnia celebryci piszą w portalach społecznościowych historie, którymi “wkręcają” rzesze swoich fanów. Jedną z zabawnych historii jest ta, jaka wydarzyła się w Sydney. W porcie tej metropolii pojawiła się wielka kra lodu. Za całą historią krył się był ekscentryczny milioner, który mówił, że sprowadził krę ażeby rozbić ją na miliony kawałków a później sprzedawać jako lód ,który ochłodzi napoje mieszkańców Sydney w upalne dni. Jak się jednak później okazało ta ogromna bryła lodu to specjalnie przygotowana platforma pokryta materiałem , który miał udawać lód i pianą.


W wolnej chwili

Grupy muzyczne, jakie naprawdę rzutują znacznie na światowej muzyce

koncert
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu
Funkcjonują takie grupy muzyczne, które naprawdę odbiły się na międzynarodowej muzyce, a to w sposób wyjątkowy. A niezależnie od tego, jakiej nie nagrywałyby muzyki rzeczywiście potrafią się w stopniu znacznym odbijać na egzystowaniu branży muzycznej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.