Zakupowe szaleństwo, które upominki są często kupowane?

Okres gwiazdki wolno przemija, stosy podarunków zaczynają zmniejszać się, zakupowe podekscytowanie cichnie. Mimo tego, zakup prezentu ciągle jest tematem na topie. Każdy z nas, co najmniej raz w roku, staje przed zagwozdką zakupu podarunku dla bliskiej mu osoby. Zadanie to jest nieraz trudnym sztuką, myślimy nad tym co kupić, by danej osobie sprawić przyjemność i , by równocześnie, niespodzianka był przydatny.


perfumy
Przygotowane przez: Richard Elzey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czym kierujemy się w tym zadaniu? Większość z nas często zakupuje rzeczy, które sama chętnie kupiłaby dla siebie. Co poniektórzy z naszych krewnych podają bardzo czytelne podpowiedzi co do niespodzianki, który pragnęliby dostać, czyniąc nasze zadanie prostym. Jeśli brak nam pomysłu, często stawiamy na prezenty typu DIY, czyli takie, które tworzymy ręcznie, są one nie tylko tańsze, ale ich ważność dla osoby, która ów prezent dostanie, jest o wiele większa. Pełna oferta: markowe męskie perfumy.

Warto zadać pytanie jakie prezenty należą do tych najczęściej nabywanych? Odpowiedź jest oczywista. Najczęściej obdarowujemy krewnych kosmetykami, wiodą one prym wśród najczęściej kupowanych bożonarodzeniowych podarunków. Wielu z nas wybiera kupno zapachu. Tu zadanie jest już trudniejszy, należy bowiem wycelować w gust danej osoby i nabyć zapach, który będzie odpowiedni. Asortyment jest naprawdę spora, półki uginają się pod ilością perfum, nie tylko tych przeznaczonych dla płci pięknej, równie znane są perfumy męskie. Znajdziemy te w dobrej koszcie, jak i te zaprojektowane przez projektantów, których wartość, ale też i woń, przyprawiają o zawrót głowy. Tutaj więcej: zajrzyj.

Kolejnym wziętym niespodzianką, który nieraz dajemy krewnym, są odzież spodnia i skarpety. Rynek wychodzi naprzeciw i tworzy się coraz więcej firm, które czynią, że skarpety właśnie przestają być nudne. Aktualnie możemy znaleźć tzw. happy socks. Skarpetki te są wesołymi projektami dwójki mężczyzn pochodzących ze Szwecji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.