Sposoby spędzania wolnych chwil: przeróżne gry towarzyskie i wizyty w klubach fitness

Tradycyjną rozgrywką w pubach zwłaszcza angielskich i holenderskich jest gra w darta. Obecnie ta ciesząca się wielką popularnością rozrywka stała się również profesjonalną dyscyplina sportową. Na czym ta gra polega, co jest potrzebne, aby móc w nią zagrać?Gra w darta polega na rzucaniu lotkami do umieszczonej na ścianie tarczy. Aby więc móc grac w darta, potrzebna nam będzie przede wszystkim tarcza i lotki do darta. Niezbędne lotki do darta składają się z kilku elementów. Każda lotka do darta powinna posiadać grot, shaft , a także barrel. Lotki do gry amatorskiej charakteryzują się mniejszą precyzyjnością od lotek, którymi posługują się profesjonalnie zajmujący się grą w darta sportowcy. Grając w darta, naszym zadaniem jest trafienie lotką w zawieszoną na ścianie tarczę (http://www.sport-shop.pl/dart-c-213.html/). Gra ta stała się teraz tak popularna, że są także wersje online. Gracze mają prawo wykonać w jednej serii trzy rzuty, każdy z graczy rzuca na przemian. Kolejną serię rozpoczyna inna osoba, dzięki temu szanse graczy biorących udział w rozgrywce na zdobycie największej liczby punktów są niezwykle wyrównane. Jak długo będziemy grać w darta zależy tylko od tego, jak będzie to ustalone między uczestnikami rozgrywki. Mowa tutaj oczywiście o amatorskiej, a nie profesjonalnej wersji darta.
dart
Przygotowane przez: Paul Sableman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Ogromną popularnością cieszą się dzisiaj przeróżne sprzęty fitness. Jednym z najbardziej znanych producentów tego rodzaju sprzętu jest działająca na terenie Niemiec firma Kettler. Doceniana firma Kettler posiada w swojej ofercie sprzęt, z którego chętnie korzystają zarówno profesjonalne kluby fitness, jak również osoby, które zamierzają pracować nad swoją kondycją we własnym domu (http://www.sport-shop.pl/kettler-m-38.html). Wśród urządzeń marki Kettler znaleźć można chociażby steppery, bieżnie, orbitreki i wiele innych maszyn, w tym również urządzenia do ćwiczeń , które mają mieć charakter rehabilitacyjny.

W wolnej chwili

Trening indywidualny - najbardziej modna forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

trener osobisty
Przygotowane przez: torbakhopper
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Większość osób marzy o szczupłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej i powoli ściągamy zimową garderobę. Wtedy znakomicie widać, kto zaniechał regularnych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, mroźne wieczory. By odzyskać kondycję najlepiej jest wybrać trening indywidualny Poznań. Dlaczego?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.